6 Comments

 1. 5

  همشهري

  درجه سه هم زیاده چندی پیش بچه ام رابردم کلینیک تخصصی وسراغ متخصص اطفال راگرفتم گفتند که روزهای یکشنبه سه شنبه وپنجشنبه هستندتازه گفتندکه پنجشنبه اصلا نمی آیندوروزهای یکشنبه وسه شنبه ازساعت ده تاده ونیم هستندمثلابانیم ساعت می خواهندچه شاهکاری کنند.به ناچاررفتیم بیمارستان خدمت پزشک عمومی یک معاینه ساده؛وقتی هم ازداروخانه داروها را تحویل گرفتم به خداقسم درشربت وقطره بینی بازبودندنفهمیدیم تارسیدیم منزل همش ریخته بودداخل پلاستیک شما بگیدباچه اطمینانی داروها را به فرزندم بدهم…..

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   کریمی

   همشهری عزیز
   تقصیر خودتان است
   شما بایستی از فرزندان در روزهای غیر از یک شنبه و سه شنبه بیشتر مراقبت نمایید تا مریض نشوند زیرا در این روزها متخصص اطفال وجود ندارد.

   پاسخ دادن
 2. 4

  شهروند

  با عرض سلام با وجود کارهای خوبی که پس از اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستان قدس انجام شده اما هنوز این بیمارستان به عنوان تنها بیمارستان شهرستان پاوه با ۵۷ هزار نفر جمعیت نمی تواند پاسخگوی نیازهای این شهرستان باشد و همچنین نبود مدیریت قوی و وجود حواشی فراوان در این بیمارستان مزید بر علت گردیده است.لذا با ادامه روال موجود در آینده نیز نباید انتظار بهبود شرایط را داشت.

  پاسخ دادن
 3. 3

  ذره بین

  سلام ای ول از کجا فهمیدی خدای راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  لانه ی کبوتر ها رو …..نزدیک بود فراموش کنیم( حالا به روز شد بزرگوار؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 4. 2

  رستمی تبار

  سلام
  بعنوان یک کارشناس بهداشت محیط که شاهد چندین مورد ارزیابی از این بوده ام ،عرض کنم ارزیابی بیمارستانها هر ساله توسط مجموعه‌ای از کادر بهداشتی و درمانی دانشگاههای علوم پزشکی انجام می گیرد. این ارزیابی در برگیرنده کلیه عوامل درمانی و خدمات بیمارستانی و بهداشتی و سرویس های مختلف است. نتیجه اعلامی حاصل کلیه نمرات داده شده توسط بازرسان بر اساس چک لیست ها و پارامترهای معین است. بعضی از بیمارستان ها برای ارتقاء درجه بیمارستان و با توجه به درامد و بودجه سالیانه هزینه های فراوانی متحمل می گردند تا هم از نظر کادر درمانی و پرسنل بهتر شوند و هم سطح اموزش را بالا می برند. تجهیزات نوینی بکار می گیرند و سعی در افزایش رضایتمندی بیماران بعنوان یک پارامتر اصلی و … می نمایند. گرچه بنده شاهد این نوع ارزیابی در حوزه بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی نبوده ام ولی چنین بنظر می رسد ارزیابی از زیر مجموعه یک ارزیابی داخلی بودو فاقد اعتبار مناسب باشد. نتیجه ارزیابی بیمارستان قدس پاوه هرچه باشد یک ارزیابی داخلی است. البته وقتی باید انتظار بهبود وضعیت را داشت بودجه مناسب تخصیص یابد و مدیریت یک مدیریت کار آمد باشد.

  پاسخ دادن
 5. 1

  ناشناس

  با سلام خدمت مدیریت سابت سلام پاوه.خواهشمند است عکس بیمارستان جدیدالاحداث پاوه را بروز کرده چون عکس فوق مربوط به ۲سال پیش است که دراین مدت تغیراتی نموده ودر ضمن در صورت امکان باحضور در این پروژه گزارشی از پیشرفت آن تهیه نمایید.با تشکر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.