5 Comments

 1. 5

  ویمیر

  کاک ابراهیم مرد عمل است ایشان کارهای قابل تحسینی کرده است خداوند حفظش کند.

  پاسخ دادن
 2. 4

  احمدی

  در جواب آقای محمودی میخواستم این را عرض کنم که در شهر ما بحمد الهی حرکت های فرهنگی در حال رشد و تقویت و دوستانی در اداره ارشاد و هم چنین موسسه فرهنگی نسیم هورامان و فرهنگ دوستان دیگر با خلوص نیت سعی در خدمت به فرهنگ و ادب هورامان هستند و هر حرکت و همراهی با فعالیتهای فرهنگی بایستی ارج گذاشته شود .امیدواریم این اولین رونمایی از دیوان کاک باقی با همراهی و همکاری دوستان به بهترین نحو ممکن برگزار شود .

  پاسخ دادن
 3. 3

  ابراهیم شمس

  با سلام و عرض ادب لازم است به عرض برسد که این موسسه فقط مسئول برگزاری این برنامه بوده و تمام زحمات از قبیل مخارج مراسم و دعوتنامه و بسیاری کار دیگر برعهده خانواده محترم کاکه باقی شفیعی می باشد. خانواده محترم کاکه باقی پرورش یافته مکتب پدری هستند که وجودش سراسر ادب است و متانت و چه زیباست این حرکت و این اقدام به تجلیل از پدر . جناب کاکه باقی شاعر و هنرمندی است که بیشترین حق را بر گردن هورامان دارد. ایشان اگر چه هیچگاه هیچ چشمداشتی از کسی نداشته ، با این حال از تمام امکانات خود برای گرد آوردن موزه ای که بیانگر فرهنگ و آداب و رسوم هورامان است هزینه کرده و خانه خود را بصورت موزه ای درآورده است . برگزاری مراسم نکوداشت این هنرمند و فرهنگی گرانمایه و رونمایی از دیوان اشعار ارزشمندش کمترین کاریست که از دست ما بر می آید .

  پاسخ دادن
 4. 2

  خانواده کاک باقی شفیعی

  باعرض سلام وخداقوت حضور مدیر محترم سایت ساعی وبروز سلام پاوه وموسسات وادارات فرهنگی و کلیه افراد فرهیخنه وفرهنگ دوست که هر کدام به نحوی کاک باقی رامتعلق به خود میدانند ودوست دارند سهمی در این شادی داشته باشند. خانواده کاک باقی دوشادوش دوستان بیشترین سعی را در هرچه باشکوهتر برگزار نمودن این مراسم بعمل اورده وخواهد امد..

  پاسخ دادن
 5. 1

  محمودی

  تا جای ما بدونیم همه کارو خانواده کاک باقی کردن و ارشاد . دیگی نه موسسه هورامان و نه شورا چیزی ندیدیم ……

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.