7 Comments

 1. 7

  همشهري

  جهت اطلاع اداره ارشاداسلامي پاوه!!!!

  پاسخ دادن
 2. 6

  از دوریسان محمورئوف بادفر

  کاک عطا این موفقیت را به جنابعالی تبریک میگویم.

  پاسخ دادن
 3. 5

  ترانه امینی پور

  استاد بزرگوارم جناب آقای یزدانبخش با تمام وجود برایتان آرزوی موفقیت و توفیق ابدی را دارم به راستی که لیاقت شما و زحماتتان بسیار بیشتر از هرچیزی است که فکرش را بکنیم.
  لازم به ذکر است که پاداش زحمات آقای بابایی و آقای حاتمی و خانم بهرامی و صد البته در راس آنها استاد بزرگوارم جناب آقای صفیعی را با هیچ چیز نمی توان پرداخت.
  سربلند و پایدار باشید.

  پاسخ دادن
 4. 4

  ابراهیم شمس

  دوست گرانقدر و با اخلاقم جناب آقای یزدانبخش این موفقیت را با تمام وجود به جنابعالی تبریک می گویم . ان شاء الله همیشه در پناه حق باشید.

  پاسخ دادن
 5. 3

  همایون رشیدی

  همیشه امنیت مدیون سرباز ،سلامت مدیون طبیب ،علم مدیون عالم و………کلیه پدیده های اجتماعی مدیون حافظان آن بوده وهمیشه ماسپاسگذار حافظان حریمها بوده وهستیم واما حافظان فرهنگ وهنر دورودتان باد چرا که اگر فرهنگ وهنر ی هست درسایه تلاش شماست وبه حق شما بهتریند شک نکنید همه خواهیم آمد وخواهیم رفت واین شماهستید که ماندگارید وهنر این دیار مدیونتان

  پاسخ دادن
 6. 2

  فرشته نویدی

  باسلام واحترام
  من هم ازطرف خودم به تمامی هنرمندان پاوه بخصوص هنرمندبزرگوار جناب آقای یزدان بخش نبریک عرض میکنم .وازخداوندبزرگ برای ایشان وبرای سایرهنرمندان طول عمرباعزت وموفقیت روزافزون راخواستارم.

  پاسخ دادن
 7. 1

  پیمان حسن زاده

  کاک فرهاد و کاک صهیب عزیز, برای پوشش خبری این همایش وهمچنین برنامه های هنری شهرستان و استان بینهایت سپاسگزارم .در مورد این همایش لازم میدانم به استحضار برسانم کسانی که از پاوه در این مراسم شرکت کرده اندهمواره مورد احترام و توجه خاص اهالی هنر و مسولین مربوطه در سطح استان وحتی کشور بوده اند .این در حالیست که درشهرستان پاوه با توجه به مشاهدات و عملکرد های چند روز اخیرمتاسفانه اداره ی ارشاد در حال حذف این افراد از صحنه ی تئاتر میباشد که صد البته جامعه ی هنری دراین مورد سکوت نخواهد کرد.در جلسه ی چند روز پیش اهالی تئاتر, همه دعوت میشوند بجز این چند نفر که همزمان در همایشی عظیم در استان از آنها تجلیل شد.براستی آیا مسولین استان ندانستندو نفهمیدندیا ……………………؟

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.