قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » فراخوان شهرداری پاوه جهت طراحی و معماری پارک و فضای سبز (تپه کوله)

به گزارش سلام پاوه : شهرداری پاوه فراخوانی  جهت طراحی و معماری پارک و فضای سبز (تپه کوله) به شرح ذیل منتشر نموده است .

به استحضار می رساند این شهرداری در نظر دارد با توجه به صورتجلسه مورخه 7 اسفند ماه 1393 که در حوزه معاونت محترم امور عمرانی استانداری کرمانشاه با دستور کار واگذاری حق بهره برداری از اراضی تحت مالکیت منابع طبیعی به شهرداریها تشکیل گردید نسبت به طراحی و اجرای پارک جنگلی و فضای سبز در محل (( تپه کوله )) طبق کروکی ذیل اقدام نماید .

لذا از علاقمندان گرامی دعوت بعمل می آید جهت ارائه طرح و ایده خود به دایره فنی شهرداری پاوه مراجعه فرمایند.

ضمناً از طرح برتر به رسم یادبود تقدیر به عمل آمده و مطابق ضوابط موجود هزینه های مترتب بر آن پرداخت خواهند شد.

دایره فنی شهرداری پاوه

محل پارک جنگلی

PARK CULEA0lml

  صورتجلسه

 1. پاوه ای

  همانطور که چند نفر از عزیزان همشهری ام هم گفتند مالکیت زمینهای یاد شده ***نه در اختیار شهرداری میباشد نه منابع طبیعی *** لطفا *مسئولان شهرداری *وقت بیکاریتون نیاین برای زمینهای ما طرح بریزید /
  ممنوم میشم

 2. مالک

  سلام زمینهای مورد نظر دارای سند مالکیت بوده وبا پیگیریهای بعمل آمده درسالهای گذشته تعرضات منابع طبیعی به پلاکهای فوق در محاکم قضایی پرونده داشته ولازم است که شهرداری با طناب اداره منابع طبیعی به چاه نرود وعلیرغم تذکرات قبلی مالکین مطالبی را که در سایت می گذارند جوابگوی عواقب آن نیز باشند

 3. ..fateh gelali

  از مسولین محترم شهرداری و منابع طبیعی پاوه میخوام که به مالکیت این زمینها توجه کنند که از منابع طبیعی گرفته شده وبه صاحبان اصلی انها واگزار شده اند، مدارک و احکام صادره در ان اداره موجود میباشد، وکاری که شروع کرده اند اساسی و قابل اجرا باشد،

 4. شهروند

  جناب آقای م ولدبیگی جاده بید میری و مسیر بید میری جایی برای هیچ یک از این کارها ندارد چرا که کلا در حال حاضر مالکیت شخصی دارد ضمنا مالکیت زمین مربوط به تپه کوله منهای قسمتی از آن که شخصی است کلا در محدوده املاک منابع طبیعی می باشد.

 5. ساکن کرمانشاه

  اگر نکته ای را که کاربر گرامی به نام ضیایی گفتند صحیح باشد بایستی به برنامه ریزی شورا و شهرداری به جای آفرین بایستی گفت صد آفرین !
  یعنی جناب ضیایی، متولیان امر این چنین مسئله مهمی را در نظر نگرفته اند و زمین تصفیه خانه را جهت پارک جنگلی (!) در نظر گرفته اند؟!!!
  اگر چنین باشد بایستی به حال خودمان که نمایندگانمان و مسولین مان این گونه هستند گریست.

  • ==

   محترم ساکن کرمانشاه با سلام : در این زمینه جناب مهندس ضیائی متخصص هستند .
   ایشان خواستار انتشار نقشه ای شده اند که مختصات جغرافیائی لازم را بشود از آن دریافت کرد ؛والی در نقشه ی رنگی که به صورت نقاشی به چشم می آید ؛تصفیه خانه جا نمائی شده است ؛و حتما رویئت فرموده اند.
   دراین نقشه شمای ییشنهادی شهر داری را هم می شود استنباط نمود بنا براین یاد آوری وتذکار مهندس ضیائی عزیز بسیار به موقع ودرست است و چنانچه کارشناسان بخواهند طرح ودید گاهی ارائه دهند اولین اطذاعاطی که به کارشان می آید مختصات
   کامل خواهد بود!

 6. ولدبیگی م

  شورا و شهرداری محترم پارکها و فضاهای موجود رو ساماندهی کنند احداث پارک جدید پیشکش
  جاده بیدمیری در محدوده شهر پاوه نبود! حالا چی شده تپه کوله محدوده شد؟!
  در ضمن مالکیت زمینهای مورد نظر در مالکیت شهردای نمی باشند و بازهم از اون کارهای بدون برنامه و غیر کارشناسی می باشد

 7. ضیایی

  با سلام
  هرچند عکس و نقشه های ارایه شده گویای موقعیت دقیق محل مورد نظر نیست اما براساس اطلاعات واصله، بنظر می رسد بخشی از محل مورد نظر جهت اجرای تصفیه خانه آب (هانی کوان) در نظر گرفته شده است که لازم است در این خصوص دقت بیشتری اعمال گردد.

 8. مهران

  امیدوارم این بار هر طرحی که اجرا میشه حداقل به مسایل مربوط به نیاز پارک ایجاد شده به آب توجه بشه و از کاشت درختان غیر بومی که با اقلیم منطقه سازگاری ندارند و نیاز فراوانی به آب دارند اجتناب بشه.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |