9 Comments

 1. 8

  ناشناس

  بنده فرهنگی هستم چراوضعیت تعاونی بی سروسامان مسکن روانسررومشخص نمیکنی بابابخداهیات مدیره ناکارآمدوبرنامه اش قدیمی است

  پاسخ دادن
 2. 7

  فرهنگیان ثلاث

  سلام خدمت تمام فرهنگیان …دکتر منوچهری در تجلیل از خیرین مدرسه ساز در ثلاث باباجانی حمایت قاطع خود را از فرهنگیان و رفاه حال آنان به صراحت اعلام کرد. در ضمن دکتر منوچهری چون خانواده ای فرهنگی است و پدرش از اولین روسای بومی آموزش و پرورش اورامانات است در دل فرهنگیان جای دارد.

  پاسخ دادن
 3. 6

  فرهنگی ثلاث

  جناب منوچهری،روزانتخابات جوابتومیدیم

  پاسخ دادن
 4. 5

  شهریار رازیانی

  سلام آقای پاوه نژاد….اقدامات آقای منوچهری برای افتتاح مرز شوشمی ب موقع بود ،خوب انجامش داد مشکل از طرف اقلیم کردستان است گفتند اول استاندار حلبچه باید تعیین شود بعد مرز بازگشایی میشود. خاهش میکنم منعکس کنید سعی کنید سایتتون تمام مطالب را انتشار دهید نه فقط موضعگیریهای خاص.

  پاسخ دادن
 5. 4

  پاوه نژاد

  خیلی دیره آقای منوچهری
  دیربرای پاوه اقدام نمودی هرچند همه اقداماتتتان بی نتیجه بود
  شما که افتتاح مرز شوشمی را اعلام کردی کو؟چی شد؟ چه جوابی داری ؟
  کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من
  این دفعه رای ما هورامی است……….

  پاسخ دادن
 6. 3

  غمبار

  کاربر محترم من ی شخص بی طرف هستم واقعن تا جایی ک امکان داره نام دکتر منوچهری را با بقیه قاطی نکنید ایشان در این دوران تحریم و بی اعتباری چه کاری از دستش برامده و انجام نداده ..عملکرد ایشان عالی و پاکترین نماینده اورامانات هم از نظر اخلاقی و هم از نظر مللی است. تا ب حال نظرات بنده را در این سایتتون منعمس نکردید.

  پاسخ دادن
 7. 2

  کاله

  جناب آقای صالحی مدیریت محترم سایت سلام و ضمن تشکر از شما که نام نماینده رو به نماینده پاوه واورامانات نام میبرید جناب آقای منوچهری عزیز دل برادر پیشنهاد میکنم که وارد بحث معلمان فلک زده پاوه واورامانات نشوید نکنه اون هم بشه باز شدن مرز شوشمی ویا بقول شما مرز جدید التاسیس جوانرود عزیز بفکر چی هستی برادر زحمت کش و خسته از مشغله کاری وجدل و بحث کردن و کشاندن وزیران محترم دولت تدبیر و امید به صحن علنی مجلس یا دعوت به حوزه انتخاببه خود همچون نماینده پر تلاش قصر شیرین جناب آقای حسینی یا همانندمرد با اقتدار و آبرومند کرد و کردستان برادر شجاع آقای عثمانی اگر عمری باقی باشد در حوزه انتخابییه بوکان رای خود را به صندوق میندازم تا دین خود را به زحمات آن برادرادا کرده باشم جناب منوچهری شما هم درنگ نکنید تا از قافله مردان بی ادعاجا نمانیداگر دیر بجنبید ممکن است روستاهای مرزپاوه هم بشوند جزءشهرستان مریوان همچون 50 روستای مردم فقیر و محروم ثلاث بابا جانی که با تلاش شما به حوزه سرپل ذهاب ملحق شدند با تشکر از زحمات جناب آقای صالحی عزیز مدیر محترم سایت لطفا” درج نمایید %

  پاسخ دادن
 8. 1

  معلم

  با سلام
  آقای منچهری هنگامی که نمایندگان مناطق جنگی فوق العاده منطقه جنگی را برقرار می کردند و مناطق تحت تصدی شما منطق غیر جنگی تلقی شدند جنابعالی چه کار می کردی که حالا دم از ضریب حقوقی معلمان می زنی در آن موقع هر جا بودی حالا هم برو آنجا ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   فرهنگی

   این برخورد نه شایسته یک نماینده
   آن هم بزرگترین مرد اورامانات در حال حاضر،
   و نه در شان یک فرهنگی!
   معلم عزیز یک کمی مودبانه تر و محترمانه بنویس.
   بنده فقط یک کاربر هستم ولی از نوشته شما هم متاثر و هم پریشان شدم.

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.