4 Comments

 1. 4

  احمد

  باسلام بنده کارمندآموزش وپرورشم ملی وضعیت مسکن فرهنگیان شهرستان روانسربه دلیل ناکارامدی هیات مدیره بلاتکلیف است

  پاسخ دادن
 2. 3

  رستمی تبار

  ه راستی همه روستاهای شهرستان پاوه ارزش تبدیل شدن به یک روستا با جاذبه های گردشگری را دارند. بنده امسال حداقل دو بار از روستای زردوئی دیدن کردم. روستایی که در آن می توان با سازماندهی مناسب، یکنواخت سازی بافت روستایی و معماری یکنواخت ساختمان ها با تهیه نقشه و پرداخت وام ارزان یا بلاعوض، جنگل کاری مناسب در حومه روستا و با توجه به خیل عظیم کسانیکه اهل این روستا و ساکن کرمانشاه می باشند و دستشان به دهنشان می رسد این روستا را به محور گردشگری بخش باینگان تبدیل کرد. به این جاذبه های گردشگری ذوق و شادابی مردم آن و همچنین ریسک پذیری انها در سرمایه گذاری را می توان افزود که آنها را از سایر مردم شهرستان متمایز می سازد. هزینه های که اهالی این روستا برای احداث و احیاء باغ های انار نموده اند شاید در کل شهرستان بی نظیرباشد که دیوار چینی منحصر بفرد برای احداث باغ در حداقل فضای ممکن از همت آنها خبر می دهد. به راستی می توان در این منطقه شاهد حضور خیل عظیم گردشگران داخلی و خارجی باشیم. ضمنا فراموش نشود چشمه سپید آب بعنوان یک بهانه گردشگری در ایام تعطیلات سال نو و استعدا رودخانه موجود برای ترویج پرورش ماهی نیز به این مهم کمک کند.
  متاسفم که بگویم به غیر از اهالی ساکن در دیگر شهرهای زردوئی کمتر شاهد حضور گردشگر بودیم که بیانگر ضعف ما در انجام تبلیغات و معرفی منطقه است.
  ضمنا مسجد بازسازی شده و زییایش به همراه قرآن موجود نگین روستا می باشند.

  پاسخ دادن
 3. 2

  فاتح شمس

  بنده بعنوان یک شرکانی از همه دست اندرکاران تشکر وقدر دانی میکنم وبه مهندس رضایی خسته نباشی ویژه اما نکته بسیار ضروری کلازم دانستم متذکر شوم :روستای شرکان که در واقع یکی از روستاهای هدف در گردشگری محسوب می شود از محرومترین روستاهای استان بشمار می رود شرکان با دادن حدود 10 شهید ودها مجروح در جنگ تحمیلی وتخریب بسیار زیاد روستا در دوران جنگ تا کنون قدم مثبتی برای اهالی صبور ان برداشته نشده اما تا دلتان بخواهد وعده وعید شنیده اند امیدوارم اینبار وعده مسئولین جامه عمل بخود بگیرد تا دل این روستاییان محروم وپدران ومادران شهیدان وفرزندانشان شاد شود بار دیگر دست مسئولینی را که برای روستایم قدمی بردارند می بوسم خداوند نگدارشان باشد

  پاسخ دادن
 4. 1

  شاره کم روانسر

  چرابیمارستان شهرستان روانسرفازعملیاتی نمیکنید

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.