قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » صرفا جهت اطلاع : مسابقه پخت غذاهای محلی بانوان پاوه برگزار نشد…!!!

به گزارش سلام پاوه : چند روز پیش طی فراخوانی اداره میراث فرهنگی و گردشگری پاوه از بانوان شهرستان درخواست نمود تا در مسابقه پخت غذاهای بومی محلی تا تاریخ 5 فرودین ماه 1394 در محل موزه مردم شناسی این اداره ثبت نام کنند و قرار شد این مسابقه روز6 همین ماه جاری برگزار شود اما این مسابقه برگزار نشد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : این مسابقه درحالی برگزار نشد که بنر این مسابقه در شهر نصب شده بود و یکی از بنرهای بزرگ روبروی فرمانداری پاوه نصب شده مسابقه پخت غذااست اما با کمال تاسف اداره میراث فرهنگی و گردشگری پاوه نتوانست این مسابقه رو در تاریخ مقرر برگزار نماید .

هرچند شنیده می شود یکی از دلایل عدم برگزاری این مسابقه شاید به دلیل عدم استقبال بانوان محترم از این مسابقه باشد اماسوال بزرگ اینجا است که اداره میراث فرهنگی و گردشگری چرا نتوانسته است با برنامه ریزی و تبلیغ بهتر این مسابقه را برگزار نماید .

باید پرسید برای برگزاری یک مسابقه شهرستانی در فاصله زمانی کمتر از سه روز آیا فقط با نصب یک بنر می شود کاری انجام داد ؟ متاسفانه روند عملکردی این اداره به گونه ای است که غالبا به صورت طنز در محافل پرسیده می شود آدرس این اداره کجاست ؟ آیا اصلا وجود دارد؟

پس باید منتظر شد و دید روند حرکتی این سازمان در شهرستان پاوه در سال 1394 چگونه خواهد بود؟ آیا بازهم چراغ خاموش به فعالیت خود ادامه می دهد؟

 1. انور

  جواب آقای محترم بی طرف حامی ش سکوت ابشان خود داند مسول یک اداره بزرگ میراث نیاکان ما می باشد ودر ایام عید میزبان گردشگران که فرماندار با درایت شهرمان واداره کل زیر سوال نه شما اگر معضل پیش آید نمونه همین بنر واهی همشری گرامی

 2. حا تم

  مسول اداره گردشگری ان بار با خواهشد وتمنا اقای م در فرمانداری از جا گزینات که مشخص شد بود صرف نظر شدوقول دادی با این مردم فهیم این شهر یک رنگ باشی ولی سمت مال دینا کاری کردقول خود را بدست فراموشی سپرده خوددانی ومن

 3. فرید - ح

  بنده نیز فعالیت چشمگیری از اداره گردشپری پاوه ندیده ام.
  امید است مسولین بیشتر به فکر باشند.

 4. پاوه اي

  با سلام خدمت همه كساني كه در مسوليت خود پذير هستن و خدمت فرماندار محترم و دلسوز شهرمان سال نو رو تبريك عرض ميكنم . بنده عارضم كه اداره ميراث فرهنگي بنظر شما در شهرستان پاوه چه خاصيتي و يا ساده تر بگيم چه كاري براي اين شهر انجام داده مثال ساده اي كه بزنيم اصلا چرا پاوه با اين قدمت تاريخي داشته و داره چندتا جاي ديدني و گردشگري دارد اصلا براي مسافران نوروزي چرا اداره ميراث فرهنگي بروشور هايي براي معرفي شهر و اثار تاريخي اينجا چاپ نكرده كه به مردم بشناشاند چرا همش اين مسولان فقط بدنبال معيشت خود هستن چرا از شهر خودمان كساني كه بومي و داراي مدركي بالاتر و از اين خوبتر دلسوز براي شهر هستن استفاده نميشه تا شهر ما از اين منجلاب بيرون بياد اخه بخدا قسم براي شهر ما خيلي افت داره كه ثلاث باباجاني رو نگاه كنيد شهر پاوه رو نگاه كنيد خجالت هم حدي داره بخدا قسم من كه خودم ٣٢ سال سن دارم و مدرك ليسانس هستم اين شهر از قبل بهتر بوده تا حال چرا اينجوري شده چرا مسولان پيگير اين وضعيت شهر نيستن از شما مسولين محترم شهرمان تقاضامنديم كه براي اين وضعيت نابسامان شهر پيگيري مداوم و مستمري داشته باشيد انشااله موفق و مويد باشيد

 5. بي طرف

  سلام و عرض ادب
  در مقدمه عرض كنم كه : بي‌طرفي از جمله رسالت‌هايي است كه براي رسانه‌ها مخصوصاً رسانه‌هاي خبري تعريف مي‌شود؛ اما اين مسئله در عمل امكان‌پذير نيست؛امروزه رسانه‌ها ،بيش از آن‌كه بي‌طرف باشند، مطلب مورد نظر خود را به مخاطب القا مي‌كنند.معمولاً رسانه‌ها به ويژه رسانه‌هاي خبري براي اين‌كه بتوانند حرفي را به خواننده يا شنونده‌ي خود القا كنند، ابتدا با تاكتيك‌هايي ذهن مخاطب را آماده مي‌كنند.

  حال دوست عزيز به نظر بنده شما عملا دارين به جاي اعلام خبر دارين مستقيما جبهه ميگيريد . مگه شما خداي نكرده داروغه هستيد كه يك طرفه قظيه رو دارين قضاوت مي كننين و راي خودتون رو پيشاپيش اعلام كردين .؟؟؟؟
  هنگامي كه رسانه‌ها به نقش خود در اطلاع‌رساني مي‌پردازند اصل عينيت و بي‌طرفي رسانه در قبال اخبار منتشر شده اهميت فراواني پيدا مي‌كند اين مهم تا آنجاست كه رعايت چنين اصلي در درازمدت مي‌تواند اعتبار و اعتماد ويژه‌اي براي رسانه به همراه آورد.
  شما اگه از انجام اين كار عاجز و ناتوانيد و نميتوانيد از اعلان افكار خود در خصوص شهروندان و زحمت كشان اين شهر خود داري فرمائيد ، لطفا همانند سايت پاوه پرس حداقل نظرات خصومانه ديگران را مديريت كنيد .

  متاسفم براي شهري كه هركس مي تواند به خودش اجازه تخريب ديگران را در يك پورتال عمومي بدهد .
  در نهايت از اقاي ش و همه كساني كه هدف كينه توزي هاي شخصي ديگران قرار مي گيرند بايد معذرت خواست . هرچند كه بعيد مي دانم آنها ابسيلون ذره اي باريشان مهم باشد .

 6. از کارمند ف

  جهت اطلاع فرماندار دلسوز شهرمان مسول اداره گ در زمان فرماندار اسبق جانیشن م گ معرفی شد ولی توسط آقای م درف واسطه شدوقول داده فعال شود ولی آش همان وکاسه همانا وانشا اتوسط جنا بعالی حامیان ایشان سکوت اختیارکرد وانتظاراقدام ازشما

 7. جویا کار

  آقای فرماندار لطفا دستور فرمایید در رشته گردشگری ومیراث فرهنگی ا فرادی جو یا کارهستنددرشهرستان وبیکار هستند و درحد مدارک ارشد آمارگیری شود و این اداره مشکلی درپیش گرفت رفع شود

 8. طرفدار حق

  سلام در شهر ما هستن کسایی که هم درس خوانده گردشگری هستن هم دلسوز این شهر لطفا از فرماندار محترم تقاضا داریم که که فردی متخص و دلسوز رو برای این اداره معرفی کنن این آقا که فعلا هست اصلا هیچی براش مهم نیست

 9. به نماینده بانوان شهرمان و بخش ها

  سوالی ازمسول اداره فوفق بنده سنی از من گذشته شیر زنان هورامان در تمام موارد فرهنگی وهنری پیش قدم بودند وحتی پختن نان برای رزمندگان وحال نمایشگاه شد برای شما .وشهید فوزیه شیردل با هدیه خون خود به انقلاب اسلامی اسقبال نمود از ارمان نظام به نظرم کلمه است اسقبال نشده حدخودشماست

 10. خانواده شهید

  به قول همین آقا ایشان از تمام امکانات حتما دولتی استفاده می کنند وکو حرف شنو با توجه بنرروبروی فرمانداری فرماندارخوب شهرمان اقدام واگر این سایت ها در شهر فعال نبودخدا به داده شهرونده برسد نبود تجربه ایشان فدا ی خانواده شهدا شهر مان نشود که در ایام عید جای شهدا خالی ایشان تجربه دارد با شگردی با شما وما کارکنند ودر آخر دل خوش الکی شهرونده

 11. یاسر

  این حرف ها تکراری شده. 10 سال دیگه هم بگذره این اداره با رئیسی که داره به هیچ جا نمیرسه از فرمانداری انتظار داریم به شدت با این اداره برخورد کنه که دیگه مردم رو سر کار نزارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. عادل

  این آقا هیچ کاری بلد نیست دست از سرش بردارین بزارین حقوقش رو بگیره

 13. شهروند پاوه

  لازم است به آقای شریفی ریاست به اصطلاح میراث فرهنگی وگردشگری پاوه بابت نابود کردن صنعت گردشگری این شهرستان که لقب گردشگری را به یدک می کشد و همچنین بابت بی آبرو کردن اداره میراث فرهنگی لوح سپاس ونشان لیاقت داده شود. قابل توجه جناب آقای ایده پور فرماندار محترم.

  جناب فرماندار مثال مشهور عجب صبری خدا دارد را جنابعالی شندیده اید اما استغفرالله ما که خدا نیستیم واین همه صبر نداریم این چنین میراث فرهنگی توسط یک آدم بی انصاف بی مسئولیت به نابودی کشیده شود. انتظار اقدام از جانب شما داریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |