8 Comments

 1. 8

  خودمB

  چه پیچ های خطر ناکی داره هرسال حتما چند تا کشته باید بده
  توروخدا یه فکری کنید برای پیچ ها
  ایشاا….امسال بهترین سال برای همه باشه

  پاسخ دادن
 2. 7

  ذره بین

  سلام خدمت شما بزرگواران…..

  اگه قصد سفر به دالانی رو داشته اید یک مکان دیدنی دیگری هم پایین تر از این منطقه گردشکری به اسم دزاور وجود دارد خدا وکیلی جای های خیلی قشنگی دارد همچون مره ( دربند) که واقعا جای برای چند ساعت استراحت برای شما بزرگواران فراهم خواهد بود
  قدمتان بالای چشمان ما

  پاسخ دادن
 3. 6

  هراله برم

  در جواب پاوه باید گفت ویران نمودن و طبیعت و مقوله صنعت گردشگری مورد بحث این مقاله است نه کلماتی از قبیل ناموس و هنر نمایی عده ای ولگرد و … چون این از مقوله این بجث خارح است و البته مزاحمین در هر جایی پیدا و نهان وجود دارند از طاق بستان گرفته تا زریبار و قورری قلعه و کومکال . اینکه کسی از زبان گردشگری چیزی را شنید نباید زیاد مطبوعاتی نمود . بالاخره پیش میاد

  پاسخ دادن
 4. 5

  پاوه

  البته گردشگران هم از دست آدمای علاف و ولگرد و هرزه ای که فقط به قصد اذیت و آزار ناموس مردم به دامن طبیعت یورش می برند ، دل خوشی ندارند و شخصا بارها جریان هنرنمایی مهمان نوازان آن سرزمین را از زبان گردشگران شنیده ام جای بسی تاسف است .

  پاسخ دادن
 5. 4

  فاتح شمس

  بسیار متاسفم برای مسئولین میراث فرهنگی وگردشگری که با سهل انگاری وبی توجهی در امر ترویج صنعت گردش گری باعث نگارش چنین نظراتی می شوند اگر این بزرگواران کارگاهای اموزشی در منطقه برگذار میکردند امروز این عزیزان نمی فرمودند عطایشان را به لقلیشان می بخشیم!!!!!!!!!!!!!قطعا این از عدم اگاهی از صنعت گردشگری است واما دوستان بی شک دالانی وبطور کل کوهستانهای نودشه از بهترین وبکرترین جاذبه های گردشگری هستند با یک مدیریت کارامد می توان منطقه را به قطب گردشگری تبدیل کرد واز این صنعت بسیار مهم در امد زیادی برای اهالی محل ایجاد کرد برخی دوستان از تخریب طبیعت سخن می گویند برای این معضل هم می توان چاره اندیشی کرد با اگاهی بخشی وتدارک برخی امکانات مانند ساختن سرویسهای بهداشتی ایجاد محلهای تعبیه زباله ودر نهایت همت همگانی به این معضل هم غلبه کرد بهر حال اغلب کشورها یکی از منابع درامدیشان صنعت گردشگری است واین یک موهبت الهی است که خداوند به هورامان عزیز داده اما متاسفانه مسئولین ما زیاد توجهی به این موهبت ندارند!!!!!!!!

  پاسخ دادن
 6. 3

  ص - م

  به گزارش سلام پاوه یا به نقل از ایسنا؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. 2

  هراله برم

  اگر احازه دهید ما عطای گردشگران را به لقای شان می بخشیم . ما را به آنها نیازی نیست بگذار در آرامش باشیم

  پاسخ دادن
 8. 1

  دالانی

  هرسال که گردشگران به دالانی می آیند و غلفجارهای مردم را تخریب می کنند و هنگام رفتن کوهی از زباله را حا میگذارند به حساب کی ؟ هرسال یا گروههای مردمی از دانشجویان و دانش آموزان نودشه و یا شهرداری نودشه آن را پاک می کنند . به نظر اگر گردشگری می آید و می آساید باید نفعی برساند که به تجربه ثابت شده ضررش بیشتر است .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.