10 Comments

 1. 10

  م.ا

  طرح ایجاد این معبر هوشمندانه بوده است.
  تشکر می کنم و امیدوارم یک مسیر موازی با خیابان شهدای 26 مرداد ایجاد کند تا مقداری از بار ترافیک را کم کتد.

  پاسخ دادن
 2. 9

  ش.شمس الهی

  سلام و تشکر فراوان بخاطر زحمات دست اندرکاران
  گشودن این معبر جدید ایده خوبی است دست همگی درد نکند. یقینا با متصل شدن این معبر به جاده دره آسیابها قدری از بار ترافیک کم خواهد شد. شاید این معبر بتواند در ساعت های اوج رفت و امد تاحدی حلال مشکلات شود. از مدیریت سایت هم بخاطر گزارش و عکس ها ممنونم.

  پاسخ دادن
 3. 8

  رضا مردانی

  سلام و خسته نباشید
  من هم به نوبه خودم از عزیزیان دست اندر کار جهت ایجاد این معبر تشکر می کنم. امید است که این جاده در آینده نزدیک به جاده سراب هولی وصل شود. اگر این جاده بتواند در ساعات ترافیک 20 درصد از بار ترافیک را هم کم بکند باز ارزشش را دارد.

  پاسخ دادن
 4. 7

  ناشناس

  سلام .باتشکر از شهردار محترم که نهایت همکاری رو جهت بازگشایی این جاده بعمل آوردند و تشکر اززحمات جناب آقای شاهرخ مرادی .سپاسگزاریم

  پاسخ دادن
 5. 6

  ناشناس

  سلام،
  پیشنهاد می شود یک خیابان از مسیر اول جاده خانقا به طرف تسفیه خانه فاضلاب بر روی لوله اصلی فاضلاب که از مسیر رد می شود ایجاد شود، که می تواند در جهت خروج از ترافیک مفید باشد.

  پاسخ دادن
 6. 5

  شهروند 2

  خودتون هم میدونید در این مسیر ترافیکی نیست فقط به خاطر اینکه به اون خانه ها جاده بکشند این مسیر باز کردند. شهردار محترم اگه میتونن به وضعیت جاده ی فرهنگیان که پر از چاله س برسند. چون واقعا زشته ک این شهرک چنیین وضعیتی داشته باشه.

  پاسخ دادن
 7. 4

  ناشناس

  با تشکر از زحمات دست اندر کاران امر چنانچه مسیر فوق رو به سراب هولی ادامه پیدا کند صددرصد درحل مشکل ترافیک سهم بسزایی دارد لطفا بر رسی نمایید

  پاسخ دادن
 8. 3

  کاله

  تقدیر و تشکر از زحمات اعضاء محترم شورای شهر و شهردار پرتوان در باز گشایی این معبر و همچنین کارهای که در سطع شهر انجام میگیرد

  پاسخ دادن
 9. 2

  تاسف

  در راستای اجرای این پروژه توسط شهرداری با مهندسی شاهرخ مرادی طی انجام ان به شبکه اب و فاضلاب و همچنین شبکه تلفن ثابت این مسیراسیب جدی وارد شد که اگر مهندس شاهرخ مرادی با ارگانهای مربوطه هماهنگی لازم را انجام داده بودند این اتفاق رخ نمی دادو به مدت ده روز فاضلاب در کوچه روان نمیشد که کسی هم پاسخگو نباشد .از مسئولین محترم درخواست اقدام سریع جهت ساخت سیستم فاضلاب و شبکه تلفن را داریم تا بیشتر از این عملکرد ادارات مربوطه زیر سوال نرود.

  پاسخ دادن
 10. 1

  ضیائی

  با سلام و تقدیر از دست اندرکاران
  پیشنهاد می شود این مسیر در دیگر سمت هم ادامه یافته و رینگ کاملی را بوجود آورد. به عبارتی دیگر، ادامه این مسیر در مجاورت جوی آب و به موازات خیابان گردشگری تا سراب هولی می تواند بار ترافیکی مناسبی را پذیرا بوده و در حل مشکل ترافیک شهر سهم بسزایی داشته باشد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.