قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بازگشایی معبر جدیدجنب بانک ملت پاوه + عکس

به گزارش سلام پاوه : یک معبر جدید در جنب بانک ملت به طرف سه راهی پارک شهید کاظمی باز می شود.

ستار حاتمی روابط عمومی شهرداری پاوه در گفتگو با سلام پاوه اظهار داشت : در راستای رفع ترافیک و عبور و مرور مناسب خودرو ها در شهر، شهرداری پاوه با مشارکت اهالی محله ساکن جنب بانک ملت پاوه معبر جدیدی در ادامه جاده جنب بانک ملت به طرف سه راهی پارک شهید کاظمی (کومه کال) ما بین دو خیابان اصلی گردشگری و 26 مرداد باز می شود.

وی گفت: در بازگشایی این معبر جدید مشارکت شهروندان قابل تقدیر است و در این راستا اعتباراتی در نظر گرفته است .

معبر بانک ملت

معبر 2

معبر1

معبر 4

معبر 5

معبر 6

معبر بانک ملت

 1. م.ا

  طرح ایجاد این معبر هوشمندانه بوده است.
  تشکر می کنم و امیدوارم یک مسیر موازی با خیابان شهدای 26 مرداد ایجاد کند تا مقداری از بار ترافیک را کم کتد.

 2. ش.شمس الهی

  سلام و تشکر فراوان بخاطر زحمات دست اندرکاران
  گشودن این معبر جدید ایده خوبی است دست همگی درد نکند. یقینا با متصل شدن این معبر به جاده دره آسیابها قدری از بار ترافیک کم خواهد شد. شاید این معبر بتواند در ساعت های اوج رفت و امد تاحدی حلال مشکلات شود. از مدیریت سایت هم بخاطر گزارش و عکس ها ممنونم.

 3. رضا مردانی

  سلام و خسته نباشید
  من هم به نوبه خودم از عزیزیان دست اندر کار جهت ایجاد این معبر تشکر می کنم. امید است که این جاده در آینده نزدیک به جاده سراب هولی وصل شود. اگر این جاده بتواند در ساعات ترافیک 20 درصد از بار ترافیک را هم کم بکند باز ارزشش را دارد.

 4. ناشناس

  سلام .باتشکر از شهردار محترم که نهایت همکاری رو جهت بازگشایی این جاده بعمل آوردند و تشکر اززحمات جناب آقای شاهرخ مرادی .سپاسگزاریم

 5. ناشناس

  سلام،
  پیشنهاد می شود یک خیابان از مسیر اول جاده خانقا به طرف تسفیه خانه فاضلاب بر روی لوله اصلی فاضلاب که از مسیر رد می شود ایجاد شود، که می تواند در جهت خروج از ترافیک مفید باشد.

 6. شهروند 2

  خودتون هم میدونید در این مسیر ترافیکی نیست فقط به خاطر اینکه به اون خانه ها جاده بکشند این مسیر باز کردند. شهردار محترم اگه میتونن به وضعیت جاده ی فرهنگیان که پر از چاله س برسند. چون واقعا زشته ک این شهرک چنیین وضعیتی داشته باشه.

 7. ناشناس

  با تشکر از زحمات دست اندر کاران امر چنانچه مسیر فوق رو به سراب هولی ادامه پیدا کند صددرصد درحل مشکل ترافیک سهم بسزایی دارد لطفا بر رسی نمایید

 8. کاله

  تقدیر و تشکر از زحمات اعضاء محترم شورای شهر و شهردار پرتوان در باز گشایی این معبر و همچنین کارهای که در سطع شهر انجام میگیرد

 9. تاسف

  در راستای اجرای این پروژه توسط شهرداری با مهندسی شاهرخ مرادی طی انجام ان به شبکه اب و فاضلاب و همچنین شبکه تلفن ثابت این مسیراسیب جدی وارد شد که اگر مهندس شاهرخ مرادی با ارگانهای مربوطه هماهنگی لازم را انجام داده بودند این اتفاق رخ نمی دادو به مدت ده روز فاضلاب در کوچه روان نمیشد که کسی هم پاسخگو نباشد .از مسئولین محترم درخواست اقدام سریع جهت ساخت سیستم فاضلاب و شبکه تلفن را داریم تا بیشتر از این عملکرد ادارات مربوطه زیر سوال نرود.

 10. ضیائی

  با سلام و تقدیر از دست اندرکاران
  پیشنهاد می شود این مسیر در دیگر سمت هم ادامه یافته و رینگ کاملی را بوجود آورد. به عبارتی دیگر، ادامه این مسیر در مجاورت جوی آب و به موازات خیابان گردشگری تا سراب هولی می تواند بار ترافیکی مناسبی را پذیرا بوده و در حل مشکل ترافیک شهر سهم بسزایی داشته باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |