قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شبی با تئاتر در پاوه برگزار شد+ عکس

به گزارش سلام پاوه :شبی با تئاتر در پاوه با زیبایی خاصی برگزار شد .

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : با تلاشهای پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه و هنرنمایی هنرمندان انجمن نمایش پاوه و حمایتهای بی دریغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه در راس آن دکتر هدایت محمودی دو شب بیاد ماندنی در تاریخ تئاتر پاوه رقم خورد.

پیر عرصه تئاتر پاوه ،کارگردان و نویسنده صاحب نام شهرستان کاک معصوم صفیعی این بارلبخند بزرگ تاریخ و گریه تلخ رنج ادمی را در نور و صدا و حرکت  با اثری جاودانه شبی با تئاتربه نام کیژوله به نمایش گذاشت .

نمایشنامه کیژوله روایتی تلخ از یک رسم کهنه و منسوخ در یک روستا بود که بیانگر معضل اجتماعی طلاق بود که با هنرنمایی هنرمندانی همچون آقایان  عطا یزدانبخش ،عادل بابایی ، شهریار انصاری ، ستار سهرابی ، مسرور مهدیانی ، فرشید صحرایی ، کامران شفیعی و خانمها سمیرا بهرامی ، ترانه امینی پور و هانیه قادری، آرینا مرادی اجرا شد. کیژوله نمایشنامه ای است که بیش از 7 ماه هنرمندان انجمن نمایش پاوه با آن زندگی کردند نمایشنامه ای که علی الرغم کم و کاستهای موجود و نبود امکانات به نحو احسن اجرایی شد عوامل پشت صحنه ای همچون گیلان مرادی ، امید محمدی ، شرمین پاکروان ، شهرام قادری، مهرداد سلیمی در اجرای مطلوب آن نقش بسزایی داشتند.

موسیقی خاص این تئاتر دیدنی ترکیبی زیبا را با حرکات و احساس بازیگران این نمایشنامه به وجود اورده بود این موسیقی کاری بود از هنرمندان پیمان حسن زاده ، شعیب خالدی زاد و پدرام گلشنی که احساس را با صوت و صدا و موسیقی ترکیب کردند و فضایی خاص را در سالن بوجود آوردند.

اجرای مسابقه ای ساده و ولی با نشاط در بین برنامه توسط مجری نام آشنا کاک هادی سپنجی ادامه دهنده برنامه بود .

شبی با تئاتر در بخش دوم  از تراژدی و فضایی غم انگیز به فضای طنز و شاد تبدیل شد جایی که آوات ازنب هنرمند عرصه تئاتر پاوه در شب تضادها این بار پیام آور خنده و شادی بود آوات ازنب به جرات یکی از ستارگان عرصه تئاتر پاوه می باشد که در کارهای طنز جایگاه خاصی در تئاتر شهرستان دارد اجرای نمایشنامه وه سه شه ن با پیام های مثبت اجتماعی لحظات تکرار نشدنی و شادی را برای حاضران در سالن رقم زد در اجرای این طنز زیبا و شاد خانمها بهرامی و امینی پور بسیار زیبا و تاثیر گذار کار کردند و مردم را دو چندان شاد کردند.

همچنین همراهی آقای یحیی بهرام میرزایی در این طنز دیدنی قابل تقدیر بود.

شبی با تئاتر ماندگار شد و برای این ماندگاری تعداد زیادی دست در دست هم دادند تا به سر منزل مقصود برسد لازم است از آقایان صهیب زربان ، احسان شکرالهی ، صهیب حاج عزیزی، دلسوز فتحی ، هژیر عزیزی، طیفور حاتمی که همراه سایت سلام پاوه در برگزاری و نظم و سازماندهی برنامه تلاش نمودند تشکر نماییم .

همچنین لازم می دانیم از هنرمند نام آشنای دیارمان آقای بیژن مردای مدیر استریو نشتیمان که در حقیقت بی ادعا حامی برنامه های  فرهنگی هنری می باشد تقدیر و تشکر نماییم.

بیژن مرادی

همچنین از پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان پاوه که در نظم و انضباط این برنامه یار و یاور مجموعه سلام پاوه و انجمن نمایش بودند قدر دانی می نماییم.

همچنین لازم است از زحمات و پشتیبانی آقای معتصم شافعی نیز تشکر و قدر دانی نمائیم

شبی با تئاتر

نمایش 5

نمایش 4

نمایش 6

نمایش 2

نمایش 3

نمایش 8

نمایش 10

نمایش 17

نمایش 16

نمایش 19

نمایش 20

نمایش 14

نمایش 15

نمایش 18

نمایش 11

نمایش 12

نمایش 22

نمایش 7

10981510_1521389441455241_5842881532485337604_n

نمایش 23

شبی با تئاتر

شبی با تئاتر

 1. هرکس که هستم

  من فیلمو ندیدم

 2. هرکس که هستم

  از هانیه یاد نمیکنید

 3. ناشناس

  واقعا برنامه ی عالی بود واقعا از همه تشکر می کنم به خصوص اقای آوات

 4. شهروند

  تشکر میکنم ازهمه ی هنرمندان عزیز، مخصوصاآقای آوات ازنب
  که بازهم باهنرنمایی زیباشون لبخندروبه لبهای تماشاگران مهمان کردند ، خیلی زیباست که بتونی لبخند روبه لبها بیاری ، خنده برهردردبی درمان دواست

 5. س.ا

  باسلام به همه.آقای میثم احمدی ما هم مثل شما برای دیدن شبی با تآتر به تالار آمدیم اما با دیدگاهی متفاوت با دیدگاه شما . بنظر من کار تراژدی پایان خوبی داشت وکار طنز هم کار فاخری بودومضمون زیبایی داشت که بازی کاک آوات ازنب زیبایی آن را چندین برابر کرده بود وشبی به یاد ماندنی را رقم زد واجرای این دو کار در یک شب نه تنها حرکتی غیر حرفه ای نبود بلکه با تغییر فضای سالن شاهد حرکتی جالب بودیم در ضمن خیلیها برای دیدن کار طنز آمده بودند

 6. همشهری

  هنرمندان انجمن نمایش دست مریزاد همگی خسنه نباشید

 7. سنتوری

  درود
  کاشکی عکس های بیشتری میزاشتی که ببینیم
  برنامشون عالی بود:-)

 8. هناسکم

  خسته نباشید خدمت تمام زحمت کشان
  بخصوص کاک پیمان ,شعیب که بیشتر از همه کارشون عااااااالی بود خداقوت هنرمندان شهرمان

 9. امید محمدی

  شبی به یاد ماندنی بود
  منم به نوبه خودم از تمام دوستان سپاس گذارم از بازیگران ومسولین سلام پاوه
  واز معلم عزیزم آقای شافعی ودوست خوبم یحیا
  انشلا همیشه شاهد این برنامه ها باشیم

 10. مطلع

  درجواب جناب مرادی باید عرض کنم جناب شافعی دراین برنامه هیچ نقشی نداشتن پس لزومی به بردن اسمشان نمیبینم لطفا اگه نقدی هم دارید منطقی باشه

  • مرادی

   جناب آقا/خانم مطلع ربطی به دارا بودن نقش نیست همینی که در پشت صحنه بازیگران را همراهی کرده خودش کافی حتی اگر هیچ کاریم انجام نداده باشد حضورش در پشت صحنه و استفاده از تجاربش کافیست این رو خوب بدون

 11. مرادی

  همانطور که واران گفت از همه یاد کردید جز آقای شافعی دلیلش چیه واقعا انسانانی مثل این فرد در جامعه خیلی کمه لطفا اصلاح بفرمایید

 12. سیامک رحیمی

  ﻟﻄﻒ ، ﻣﺤﺒﺖ ، ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻭ ﺍﺳﺘﻘﺒﺎﻝ
  ﭼﺸﻤﮕﯿﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﻨﺮﺩﻭﺳﺖ ﺩﺭ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﺗﺄﺗﺮ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ
  ﺗﻠﻨﮕﺮﯼ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮ ﭘﯿﮑﺮ ﺑﯽ ﺭﻣﻖ ﻫﻨﺮ ﺩﺭ ﺩﯾﺎﺭﻣﺎﻥ ﻭ
  ﺳﻨﺪ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻫﺎﻟﯽ ﺗﺄﺗﺮ ﭘﺎﻭﻩ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ
  ﺳﮑﻮﯼ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺍﯾﻦ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﭘﯿﻤﻮﺩﻥ ﻣﺪﺍﺭﺝ
  ﺑﺎﻻﯼ ﺍﯾﻦ ﺷﺎﺧﻪ ﺍﺯ ﻫﻨﺮ . ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻧﻮﺑﻪ ﯼ ﺧﻮﺩ
  ﻋﺮﻕ ﭘﯿﺸﺎﻧﯽ ﯾﮑﺎﯾﮑﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺭﺝ ﻣﯽ ﻧﻬﻢ

 13. سمیرا بهرامی

  سلام وعرض ادب وخسته نباشید
  سپاس فراوان از گزارشتون.امیدوارم باز هم بتونیم کارهای بهتری به روی صحنه ببریم.بسیار خوشحالیم که مردم هنر دوست شهرمون از اجرامون راضی بودن.سپاااااااااس از همه ی کسانی که مارو همراهی کردند.واقعا سپاسگزارم

 14. رحمتی

  با سلام و خسته نباشد
  ضمن تشکر و قدردانی زحمات این عزیزانی که اشاره کردید و آرزو پیشرفت روز افزون رو برای این عزیزان و هنر شهرمان را دارم. و می خواستم بدانم آیا خرید سی دی این تئاتر در بازار هست برای یکی مثل من که امکان مراجعه حضوری نداشتم؟

 15. واران

  از همه یاد کردید جز از آقای شافعی چرا؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |