4 Comments

 1. 2

  صبا نمامیان

  مدیریت محترم سایت
  از اینکه نظر را درج نمودی و به ان جواب هم دادی تشکر می کنم.
  انتفاد (با رعایت اصول آن) سبب تنویر افکار عمومی و همچنین بیان مشکلات و نهایتاً دستیابی به راهکارها در زمینه توسعه و … خواهد بود و کنترل مدیر و ممانعت از فساد کمک شایانی خواهد نمود. نظرات قبلی در این راستا بود که تایید نگردید.
  مثلاً اینکه سوال پرسیدن در مورد اینکه چرا فلان قشر در فلان جلسه که با تخصص و ایده و مرام انها ارتباط مستقیم دارد یا اینکه ……. صورت گرفت چرا مسوولان پاسخگو نیستند توهین محسوب شده یا اینکه درخواست توضیح از مسوولین می باشد.
  با تشکر

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   فرهاد صالحي

   برادر من شما اصلا چرا با نام و مشخصه اصلی خود نظر نمی دهید اگر به نظر شما این نظرات مشکلی ندارد چرا با نام مستعار ؟ واقعا چرا با نام اصلی نظر نمی دهید؟

   پاسخ دادن
 2. 1

  صبا نمامیان

  مدیریت محترم سایت
  چرا نظرات را ارایه نمی دهی و سانسور می نمایی؟!
  این روند سبب منزوی شدن سایت شما و کاهش تعداد بازدیدکنندگان خواهد شد که الان نیز محسوس است. نگاهی به مطالبتان بیاندازید خیلی از آنها یک نفر هم نظر نداده است. لطفاً در رویکردتان در این خصوص تجدید نظر نمایید.

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   فرهاد صالحي

   با سلام دوست گرامی نظراتی که حاوی توهین و بار قضایی داشته باشند تایید نمی شوند متاسفانه طرف با نامهای مختلف و مستعار به هر موضوع و مطلبی توهین و افترا و تهمت می زند و حتی جرات ندارد نام اصلی خود را مطرح کند و این بر خلاف اصول اخلاقی است که کسی در پشت نامی مستعار به توهین و تهمت بپردازد پس با این وجود ترجیح می دهیم هیچ نظری نباشد تا اینکه نظرات مستعار و حاوی توهین و افتراء

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.