قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نماینده اورامانات: اجاره اماکن ورزشی به بخش خصوصی به سود ورزش نیست

به گزارش سلام پاوه : نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: با واگذاری یک ساله اماکن ورزشی کشور در قالب اجاره به بخش‌های خصوصی مخالفم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، نعمت الله منوچهری  در نشست شورای ورزش شهرستان جوانرود با دکتر منوچهریاشاره توفیقات جوانان برومند ایران اسلامی در عرصه ورزش در سال 93 افزود: این موفقیت‌ها در حالی بدست آمد که وزارت ورزش و جوانان و به تبع آن استانها با مشکلات مالی و تنگناهای بودجه‌ای مواجه بودند.

وی عزم و همت جوانان برومند ایران اسلامی در کسب این موفقیت‌ها را ستود.

منوچهری در ادامه ضمن انتقاد از طرح واگذاری یک ساله اماکن ورزشی کشور در قالب اجاره به بخش‌های خصوص اظهار کرد: این طرح مانع از دستیابی آسان و ارزان اقشار مستضعف و محروم جامعه به امکانات ورزشی خواهد شد و هزینه های خانوارها را افزایش می دهد.

وی تاکید کرد: به عنوان یک نماینده مجلس کاملا با این طرح مخالف هستم و امیدوارم همکارانم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه اقدام لازم را انجام دهند تا قانون دست ورزش و جوانان را برای استفاده مناسب و بهینه از امکانات ورزشی در قالب هیئت های ورزشی باز بگذارد.

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی ورزش را پایه و اساس حفظ سلامت جامعه و کاهش آمار جرائم و آسیب‌های اجتماعی ذکر کرد و گفت: باید تلاش کنیم با در اختیار گذاشتن امکانات ورزشی مساوی برای تمامی آحاد جامعه مردم را بیشتر به ورزش تشویق کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ورزش جوانرود در برخی رشته‌های ورزشی افتخارات زیادی برای ورزش ایران و استان کرمانشاه کسب کرده، گفت: بزودی طی مراسمی از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان جوانرود تجلیل و قدردانی خواهد شد.

مجتبی جوهری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در این نشست اظهار کرد: پیشینه ورزش جوانرود در عرصه قهرمانی درخشان است و این شهرستان جایگاه خوبی در برخی رشته‌های ورزشی دارد.

وی افزود: امکانات و زیرساخت‌های مناسبی در شهرستان جوانرود توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد شده که با بهره برداری مناسب و برنامه ریزی شده از آنها می توان رشد و توسعه ورزش قهرمانی در این شهرستان را سرعت داد.

جوهری با تاکید بر توسعه ورزش همگانی و عمومی کردن ورزش در جامعه، اظهار کرد: شورای ورزش در شهرستان به عنوان حامی ورزش می تواند با هم افزایی و بهره بردن از سایر امکانات دستگاه‌های موجود در شهرستان در این راستا قدم های اساسی بردارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ایجاد جاده سلامتی در فضاهای سبز را گامی مهم در این راستا عنوان کرد و از شهرداری جوانرود خواست در ایجاد فضاهای تفریحی به این مهم توجه ویژه نماید.

دبیر شورای عالی ورزش استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به نقش ارزنده فرمانداران به عنوان رئیس شورای ورزش شهرستان ها در راستای ایجاد هم افزایی،گفت: انتظار داریم فرمانداران بیش از پیش در تخصیص اعتبارات و همراه کردن سایر دستگاهها ورزش و جوانان را دریابند.

جوهری در پایان تاکید کرد:انتظارات از ورزش و ورزشکاران جوانرود بسیار بالاست و جایگاه ورزش این شهرستان در ورزش کشور باید ارتقاء یابد.

گفتنی است: در اجرای تنظیم بخشی از مقررات دولت در سالهای اخیر اماکن ورزشی به بخش خصوصی واگذار شده(ماده 88) که این مسئله باعث بروز مشکلاتی برای هیئت‌های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان استان‌ها شده است.

 

 1. افسوس

  واقعا جای تشویق داره که نماینده این نکته رو فهمیده!!!
  برادر من این رو زمانی که نریمان رحمانی در پاوه بود بهش اشاره کرد و همه مردم این رو میدونند که به ضرر ورزش و حتی مردم است این واگذاری سالن های ورزشی به بخش ورزشی، شما نمیخواد تایید کنید شما برید برایش کاری بکنید که از این سیستم خارج بشه حالا که پاوه یک رئیس اداره ورزش و جوانان دلسوز و ورزشی و جوان واز جنس خودشون رو داره متاسفانه هیچ یک از سالنها در اختیارش نیست تا بتواند کاری برای ورزشکاران انجام بده و حتی منبعدرآمدی نداره اداره ورزش وجوانان تا بتواند جایزه ای ولو کم ارزش برای قهرمانانش تهیه نماید وجاب تر از همه مشاور ورزشی برای خود تعیین کرده اید که خیلی از علم روز وبرنامه های روز دور است تا بتواند به ورزش اورامانات کمک کند ورزشکار بودن واسم داشتن حساب نیست حساب اینکه یک برنامه و ایده خوب برای آینده ورزش داشته باشه نه به فکر سمتهای قبلی و حتی فوتبال کردن خودش باشه 29 سال برای ورزش پاوه چکار کرد که ایشان رامشاور کردید با یکی مثل نریمان رحمانی را مشاور میکردید تا فقط با ورزش رای برای دوره های بعدی خود را تضمین میکردید نمیدونم دیگه از چی این ورزش بگم مشاوری برای خودتون تعیین کردید که حتی آگاه به علم روز ورزش نیست چه برسه به مشاوره در این باره
  افسوس و صد افسوس برای نمایند های ما

 2. واقعیت

  لطفا شما در مورد ورزش و نظر ندهید .
  دسته گلهای ورزشی شما هیچ وقت از یاد نمیروند

  1-انتخاب یک مشاور ورزشی بدون حتی یک برنامه از بین این همه تحصیل کرده ورزشی (البته در مورد ورزشکار بودن ایشان جای شکی نیست)

  2-برداشتن اقای رحمانی از تربیت بدنی جوانرود که از مدیران عالی اورامانات بودند

  3-انتخاب گزینه ای تاسف برانگیز به جای ایشان که البته بعداز چند ماه آقای شمس الدین کرمی دوباره رییس شدند

  4- دخالت در عدم جابجایی هیت فوتبال پاوه با تلفن زدن به مدیر کل استان

  5-تعویض اسانسور وار رییس اداره ورزش وجوانان روانسردر دوره شما اگر شما هم نبودید شاهد ماجرا که بودید
  (یاری – صادق پور – ادراک -دلبر – ونهایتا یاری حداقل آقای یاری را تثبیت کنید )
  .
  .
  .
  .
  .
  شما تا چندسال آینده کمر ورزش اورامانات را شکستید
  در پایان اگر توانایی داری مانع این کار شو و شعار نده
  ما هم میدانیم حداقل پول سالنها دست اداره ورزش وجوانان باشد بهتر است نه افراد غیر ورزشی

 3. کاله

  ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت محترم سایت خواهشن وقتی نام نماینده را میاورید بنام نماینده پاوه ووارامانات ذکر فر مائید چون نماینده اگر اسم ورسمی داشته باش مدیون مردم با فرهنگ پاوه و شهدای تقدیمی این خطه میباشد هر چند نماینده فعلی جوابگوی خواسته های این مردم فهیم نیست

 4. محسن

  سلام خواهشا نظرات رو تایید کن

 5. حسنی

  جناب نماینده محترم انگار یادت رفته که تنها رئیس تربیت بدنی که جلو واگذاری اماکن به بخش خصوصی ایستاد آقای نریمان رحمانی بود که با وجود فشارهای فراوان از جانب جنابعالی ولی با تمام وجود مقاومت کرد و مانع از واگذاری اماکن ورزشی شهرستان جوانرود به بخش خصوصی شد.ما ورزشکاران هیچ وقت یادمان نرفته چقد آقای رحمانی رو تحت فشار قرار دادید که اماکن ورزشی جوانرود رو به اطافیان جنابعالی واگذار کند ولی ایشان موافقت نکردندذ و شما ایشان رو از جوانرود جابجا کردید .حالا چطور یادت اومده که واگذاری اماکن به ضرر ورزش هست .تمام کسانی که قیمت های سالن ورزشی در اورامانات رو بالا برده اند فقط فامیل ها و اطرافیان جنابعالی هست جناب دکتر منوچهری

 6. ژیار

  من با این حرف کاملا موافقم چون بخش خصوصی کلا به فکر منافع و سود خودش می باشد بهترین سالن ورزشی این شهر 2500 چالی حسین خان است که آب آشامیدنی نداره بابا تو رو خدا به جای این همه عکس و جلسه تشکیل دادند یه ذره کارم بکنید بد نیست آقایان عزیز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |