قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بابلی خبر داد: اختصاص اعتبارات خاص در سال 94 برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه

به گزارش سلام پاوه : معاونت مالی اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از اداره مربوطه در پاوه بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه :معاونت محترم اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه آقای صدراله بابلی به همراه آقایان صادقی و طاهر زاده کارشناسان حوزه برنامه و بودجه و آقای جمشیدی کارشناس دفتر فنی اداره کل از مجتمع فرهنگی هنری شهر های پاوه و باینگان بازدید کردند.
آقای بابلی در معیت دکتر محمودی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وبا حضور آقایان صالحی و زربان از پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه و اقای معصوم صفیعی مسئول انجمن نمایش پاوه ، آقای طیفور حاتمی از خبرنگاران و مستند سازان پاوه ، دیدار و از محل تمرین انجمن نمایش پاوه و همچنین خانه موسیقی آوای هورام بازدید نمودند.

بابلی در این نشست و دیدار صمیمانه با اشاره به تلاشهای دکتر محمودی گفت: اقای محمودی از مدیران جوان و تحصیلکرده و همیشه بابلیپیگیر مسائل و مشکلات شما عزیزان می باشند

وی گفت : کم و کاست هایی همیشه وجود دارد که انشااله در آینده نزدیک این کاستی ها را به حداقل خود برسانیم چرا که شهر پاوه با وجود شما عزیزان و هنرمندان پتانسیل خوبی در زمینه های فرهنگی و هنری دارد و تعامل و همکاری شما عزیزان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعا بسیاری از مشکلات را حل خواهد نمود.
بابلی با اشاره به منتقل  کردن دغدغه های فرهنگی هنری شهرستان به مدیرک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت : که مسائل و مشکلات مطرح شده را به آقای دکتر زنگنه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتقل می نمایم .

وی همچنین قول مساعد دادند که در سال ۹۴ در حد توان اعتبارات خاصی برای شهرستان پاوه در نظر گرفته شود.

بابلی همچنین با حضور در محل ساختمان خانه موسیقی آوای هورام پاوه از تلاش و زحمات این عزیزان که با وجود کاستی ها به وظیفه هنری خود می پردازند تشکر کرد.

فرهاد صالحی مدیر پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه در این دیدار به دغدغه های رسانه های محلی پرداخت و گفت : فعالیتهای رسانه نشستها در شهرستان پاوه به نحو احسن صورت می گیرد و این سایتها جزء برترین سایتهای استان هستند اما فعالیت این خبرگزاری ها با مشکلات عدیده ای بخصوص مشکلات مالی روبرو می باشند.

وی با اشاره به موج گسترده تهاجمات فرهنگی که برعلیه جوانان شهرستان پاوه وجود دارد گفت : با توجه به مرزی بودن و تهاجمات فرهنگی نگاه مدیریتی در استان باید به پاوه نگاه ویژه ای باشد و برای شهرستان اعتبارات ویژه و در خوری در نظر گرفته شود.

معصوم صفیعی مسئول انجمن نمایش پاوه ضمن خیر مقدم به آقای بابلی و هیئت همراه به دغدغه های فرهنگی  هنری شهرستان پرداختند و مشکلات انجمن نمایش را تشریح نمود.

صفیعی پتانسیل بالای انجمن نمایش و هنر و موسیقی را در شهرستان پاوه یاد آور شد و گفت : امروزه به دلیل نداشتن اعتبارات و بودجه لازم انجمن نمایش و دیگر قسمتهای فرهنگی هنری اداره ارشاد اسلامی مشکلات زیادی دارند

وی حضور آقای بابلی را در پاوه بسیار نیکو و خوش یومن دانست گفت : امیدورایم در سال 94 کم و کاستهای فرهنگی هنری شهرستان و بخصوص انجمن مظلوم نمایش پاوه برطرف شود.

جمشیدی کارشناس دفتر فنی اداره کل ارشاد اسلامی پاوه در این دیدار گفت : دغدغه های موجود و مطرح شده برای ما نیز ملموس است و می دانیم که نداشتن اعتبارات لازم مشکلات زیادی را بخصو در شهرستان ها به وجود آورده است .

وی گفت :با وجود مشکلات مالی و کم و کاستها هنرمندان مثل همیشه باید فداکارنه به فعالیت خود ادامه دهند و نباید تسلیم مشکلات باشند.

لازم به ذکر است آقای بابلی و هیئت همراه از مجموعه فرهنگی هنری شهر باینگان هم بازدید به عمل آوردند و ابراز امیدواری کردند بتوانند تا پایان سال جاری عملیات تجهیز این مجتمع را اجرائی نمایند.

بازدید معاون مالی ارشاد

بازدید بابلی 2

بازدید بابلی

بازدید معاون مالی ارشاد

 1. جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  فقط انجمن موسیقی و انجمن نمایش مجوز رسمی و قانونی دارن

 2. ????????

  گروه مقاشی کجان؟؟؟
  انجمن خبر نگاران؟؟؟
  انجمن عکاسان؟؟؟
  انجمن خوشنویسی؟؟؟؟
  اینا کجان؟؟؟؟
  به واقع میبینیم که آقای محمودی نمیخوان که هیچ انجمنی رشد کنه
  هیچ گونه پیگیری هم نکرده است

 3. دره باسام

  وعده های سر خرمن!
  متاسفانه مسوولین ما وعده های اتی می دهند ودر حال حاضر هیچ کاری نمی کنند و همیشه ان را با اینده موکول می نمایند
  اختصاص بودجه در سال 94

 4. شهروند باینگان

  عرض سلام واحترام حضور جناب بابلی وهیئت همراه وتقدیر از زحمات جناب محمودی وکارکنان شهرستان انشاالله مجتمع باینگان بعد از16 سال نیاز به تعمیرات نداشته باشد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |