11 Comments

 1. 11

  خانقایی

  ضمن تقدیر از نگارنده محترم پیشنهاد خیلی عالی میباشد امیدوارم مسئولین محترم پیشنهاد آقای شافعی را جامه عمل پوشانند وسراب هولی را دوباره احیا نمایند .

  پاسخ دادن
 2. 10

  دلتنگ از دست منفی نگران

  با سلام خدمت تمامی عزیزانی که به هر نحوی جهت عمران وآبادانی این شهر فراموش شده (از طرف مسئولین) قدمی بر می دارندودست مریزاد به برادر بزرگوار جناب آقای شافعی واقعا پیشنهاد جالبی بود هرچند قبلا جناب آقای خسروی شهردار زحمت کش ودلسوز خبر از اختصاص اعتبار برای احیای سراب زیبا داده بود
  در جواب سرده ای آقای متخصص ومهندس اگر طرح آقای شافعی فاقد مشخصه های یک طرح مهندسی است بسم لله جنابعالی یک طرح مهندسی ارائه نمایید تا شهرداری هم اجرا کند یا فقط بلدی ایراد بگیری وکار شکنی کنید امان از دست این همه کار شناس منفی نگر……..

  پاسخ دادن
 3. 9

  مهرداد

  سلام خیلی ممنون اقای شافعی واقعا مطلب مفید و ارزشمندی بود امیدوارم فرماندار و شهردار به سراب هولی خیلی خیلی بیشتر توجه کنن

  پاسخ دادن
 4. 8

  سعدی فتاحی

  پیشنهاد خوبی است بنده نیزهمکاری باشهرداری را درخصوص مکان قبلی اداره پیشنهاد داده ام وآماده همکاری هستیم

  پاسخ دادن
 5. 7

  ناشناس

  پیشنهاد بسیار جالبی بود قطعا مسولین محترم ودرراس آنان شهردار پاوه به کمک این همه نیروهای بومی خودمان، مهندس،معمار،استاهای خوش ذوق وهنرمندان عزیز می توانند چنین فضای زیبایی را دوباره احیا کنند،شاید با یک فراخوان ازهمه اساتید،مهندسین و…زودتر با نتیجه رسید

  پاسخ دادن
 6. 6

  درویش سعدی

  بنظر می رسد اگر حتی فرض نماییم که پیشنهاد نگارنده، پیشنهاد خوبی است؛ به دلایل زیر فاقد پارامترهای اجرایی است و بنابراین پیش بینی نمی شود که مورد پذیرش مسولین جهت اجرا قرار گیرد:
  زمینهای مورد اشاره در بالادست سراب هولی قرار دارد و در حال حاضر به دلیل اینکه در حریم سراب هولی قراردارند مجوز هیچگونه فعالیت و ساخت و سازی در انها از سوی کمیته حفاظت کیفی منابع آب صادر نمی گردد. استفاده از این زمینها جهت اجرای تصفیه خانه آب انتقالی از هانی کوان مورد نظر بود که پس از ارزیابی های فنی و اقتصادی مورد پذیرش قرار نگرفت و مقرر گردید که تصفیه خانه به جای احداث در سراب هولی، در مجاورت مسکن مهر (تپه خشتان) اجرا گردد.
  ضمناً در اوضاع و احوالی که منطقه ما از لحاظ کم بودن میزان اعتبار و بودجه طرحهای عمرانی به ان مبتلاست تملک این زمینها و ایجاد پارک یا هر فضایی دیگر بعید بنظر می رسد.

  پاسخ دادن
 7. 5

  بهاره

  فغان از این همه در که پاوه را احاطه کرده وتشکر از بابت مطلب زیبای آقای شافعی

  پاسخ دادن
 8. 4

  سرده ای

  ضمن تقدیر از نگارنده محترم
  ایشان بخوبی سراب هولی را وصف کردند از گذشته های دور تا به امروز وضعیت آن را مجسم نمودند و خدماتی را که این محل در زمانهای خود به شهروندان ارایه می داد را تا حد زیادی برشمردند و به توضیحات خوبی در مورد آن پرداختند.
  اما پیشنهاد پایانی ایشان بنظر غیر کارشناسی می رسد. چنین پیشنهاداتی بایستی توسط متخصصین و مهندسین با رشته عمران و آب بررسی و تمامی ارزیابی های فنی و اقتصادی آن انجام شده و سپس به عنوان طرح جهت اجرا منظور گردد.
  بطور خلاصه می توان گفت نگارنده با لحاظ نمودن عواطف، مطلبی احساسی را به خوبی بیان داشتند اما این مطلب فاقد مشخصه های یک طرح مهندسی و یک پیشنهاد فنی بود.

  پاسخ دادن
 9. 3

  رستمی

  فکر مناسبی است ولی
  این کار مستلزم تسریع در طرح اب رسانی به شهر پاوه است. البته طرح و پیشنهاد عالی ای به نظر می رسد در صورت اهتمام مسئولین و شورای محترم شهر و تلاش در جهت تامین اعتبارات واقعی برای تکمیل آبرسانی
  با این کار علاوه بر تامین هدف جنابعالی بهانه را برای خشکاندن و قطع درختان و باغهای پایین دست از صاحبان آنها گرفته و همچنان پاوه سرسبز و زیبا خواهد ماند.
  مسئولین ضرورت دارد به جد از تخریب باغات باقی مانده ممانعت و طرح توسعه شهری را بسمت نقاط فاقد باغ و فضای سبز هدایت نمایند. اصولا حرکت به سمت نوریاب ( باور کنید یک ریال منفعت برای من ندارد) بعلت فضای باز تر و ایجاد معابر شهری بهتر مناسب به نظر می رسد.

  پاسخ دادن
 10. 2

  شهروند

  کاملا کطلب جالبی بود ابه امید آن روز

  پاسخ دادن
 11. 1

  ناشناس

  از فرماندار محترم وشهردار گرامی وشورای دلسوز شهر درخواست می گردد پیشنهاد آقای شافعی را جامه ی عمل بپوشند یقینا استفاده از نظرات افراد خوش ذوق وهنرمند وخلاق وبافکر واندیشه شهرمان می تواند پشتوانه ای در جهت توسعه وآبادانی شهرمان باشد .اگر اعتباراتی برای احیای سراب هولی درنظر گرفته شده است حیف ومیل نشود

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.