صرفا جهت اطلاع : چاه های رو باز محله صدا وسیما ونقش مسئولین قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » صرفا جهت اطلاع : چاه های رو باز محله صدا وسیما ونقش مسئولین

به گزارش سلام پاوه : اهالی محله صدا و سیما واقع در خروجی شهر پاوه به صرف نوریاب طی مطلبی خواستار پیگیری مسئولین از وضعیت اسف بار چاههای رو باز فاضلاب و … و آلودگی و بوی بد انها از طریق این پایگاه خبری تحلیلی شدند متن درخواست به این صورت است :

دخترم دوست دارد به مانند دیگر دوستانش از خانه بیرون بیاید و مانند دیگر بچه ها درمحله های دیگر شهر بازی کند اما بخاطر ترس از بیماری های واگیری که ممکنصرفا جهت اطلاع است از طریق بوهای بد چاه های فاضلاب محله بگیرد به او این اجازه را نمیدهیم وباید در خانه حبس باشد.

کافی است  کمتر از چند دقیقه از سمت جدول های روباز کناره صدا وسیما  تردد داشته باشی در ابتدا بوی مشمئز کننده ای که از فاضلاب متصاعد می شود نفس کشیدنت را سخت می کند سپس دچار سردرد وحالت تهوع شوی و چنان خاطره بدی از این محل در ذهنت نقش می بندد که دیگر هوس رفتن به آن منطقه را نخواهی کرد.

ساکنین محله بارها از طریق مراجعه به ارگانهای زیربط (اداره آب وفاضلاب ،شهرداری ، شورای شهر و  اداره بهداشت محیط ) مشکلات خود را با مسئولین در میان گذاشته اند اما گویا کسی به عمق معضل آنها پی نبرده و همچنان ساکنین این محل با مشکلات و بیماری های ناشی از این چاه ها دست و پنجه نرم می کنند. وتنها جوابی که شنیده می شود این است که بودجه نداریم تا تصفیه خانه به اتمام برسد .

دوستان ومسئولین محترم حتما ضرب المثل  معروف ((آلو بیا توگلو)) را شنیده اید .بودجه خود به خود دراختیارما قرارنمی گیرد مسئولی می خواهد که به دنبال آن بدود …..

لازم است بیاد مسئولین محترم ازجمله شورا وشهرداری برسانم باتوجه به فرارسیدن بهار وهجوم مهمانان نوروزی برای رضای خدا وحفظ آبروی شهرمان هم که شده مسئله مطرح شده راجدی بگیرید.

امید است مسئولین مربوطه با اقدامی جهادی در خصوص رفع جدی و سریع مشکلات مردم  این محله تلاش نمایند

چه کسی پاسخ گوست؟ از شما خواهش می کنم که صدای ما را به گوش مسئولین برسانید.

شهروند دلسوز

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. شهروند پاوه

  کجای دنیا چاه فاضلاب را در معابر عمومی میزنند -زدن چاه فاضلاب اصولی دارد که در صورت رعایت آنها برای سالیان متمادی بدون مشکل میتوان از آن استفاده کرد – برای نمونه استفاده گسترده از چاه جذبی در کلان شهر تهران – ضمنا” توسعه اصولی شهرها پس از انجام مراحل مطالعاتی و طراحی در مرحله اجرا با آماده سازی زمین شروع میشود که اجرای تاسیسات زیربنایی را شامل میشود . پس ازتکمیل مرحله آماده سازی زمین پروانه ساخت صادر میشود .آیا این مراحل طی شده است؟

 2. ناصح محمودی

  طراحی ،نوع جدول بندی وفضای سبز ورودی وخروجی شهرها مهم هستند.ازآنجاکه ورودی شهرپاوه برای مهمانانی که ازکردستان عراق وارد میشوند نمایانگرکارهاوفعالیتهای شهرداری وتاحدودی اداراه راه میباشدلذا انتظارمیرود دراسرع وقت نسبت به رفع مشکلات مورداشاره وایجادبلواروفضای مناسب جهت استقبال ازمهمانان خارجی اقدام نمایند.

 3. دره باسام

  بنده نیز موافقم
  شهردار محترم و اعضای کمیته های عریض و طویل استقبال نوروزی
  اجرای چنین طرحهایی و رفع مشکلات زیربنایی بایستی در دستور کار قرار گیرد
  نصب بنر و نوشتن “ستاد استقبال مسافران نوروزی” بر روی یک بنر و تعطیل نمودن حفاری تا بعد از عید و… که نشد اقدام مناسب,
  لطفا به فکر حل مشکلات اساسی شهر و شهروندان باشید نه اینکه بخواهید فقط امار ارقام را که اکثرا دروغین هستند به عنوان عملکرد ارایه دهید
  مردم ما فهیم هستند و خود قضاوت خواهند نمود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |