چهار مورد وقف در شهرستان پاوه به ارزش بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » چهار مورد وقف در شهرستان پاوه به ارزش بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان

به گزارش سلام پاوه؛ چهار مورد وقف در شهرستان پاوه به ارزش بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان صورت گرفت.

به گزارش سلام پاوه و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، این چهار مورد وقف در شهرستان پاوه که به ارزش بیش از ملا هادی رمضانییک میلیارد و سیصد میلیون تومان هستند به شرح زیر می باشد:

یک قطعه زمین در شهرستان پاوه
رمضانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاوه با اعلام این خبر گفت : واقف خیر اندیش اسماعیل فتاحی با حضور در اداره اوقاف این شهرستان یک قطعه زمین به متراژ 280 متر مربع با نیت احداث مسجد وقف نمود .
وی ادامه داد : ارزش تقریبی این زمین هشتصد میلیون تومان است

یک قطعه زمین در شهرستان نودشه
ماموستا رمضانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاوه در این باره گفت : واقف خیر اندیش محمد شهریاری با حضور در اداره اوقاف این شهرستان یک قطعه زمین به متراژ 390 متر با نیت ساخت مسجدنودشه وقف نمود .
وی ارزش تقریبی این وقف را سیصد میلیون تومان عنوان کرد.

یک باب منزل مسکونی در شهرستان پاوه
ماموستا رمضانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاوه در این باره گفت : خانم شیرین صادقیانی یک باب منزل مسکونی را در مرکز شهر پاوه با نیت هزینه های جاری مسجد حضرت عبداله پاوه وقف نمود . وی ارزش تقریبی این وقف را دویست میلیون تومان عنوان کرد .

یک اصله درخت گردو در پاوه
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پاوه در این باره گفت :
واقف خیراندیش ملانصرالدین خدادادی یک اصله درخت گردو را جهت هزینه های جاری مسجدالنبی (ص) روستای هانی گرمله این شهرستان وقف نمود .
وی ارزش تقریبی این وقف را ده میلیون تومان عنوان کرد .

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. رهگذر

    سلام سلام صدتا سلام – خان دایی جان خان دایی جان

  2. صبا نمامیان

    با توجه به دینمداری همشهریانمان و ارزش واقعی وقف از دیدگاه دین مبین اسلام، بنظر می رسد اگر مدیریت اوقاف نگاه بهتری را لحاظ می نمود و به قضایا و احترام و تکریم مردم با نگاهی بهتر می نگریست اموال و املاک بسیار بیشتری بعنوان موقوفه توسط مردم وقف می گردید.

  3. شهروند

    فکر کنم اشتباه تایپی شده کاک فرهاد یک اصله گردو10میلیون تومان؟؟؟؟؟؟از تمامی واقفین عزیز هم تشکر میکنم وامیدوارم اجر قیامت شامل حال آن بزرگواران شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |