16 Comments

 1. 16

  پاوه

  كار كه رده ي عه يبه نيه نه به لام مه شيا ياگه كي واريايبياوه

  پاسخ دادن
 2. 15

  غافل

  دوست عزیز همه نظرات نشان بده .فقط به به وچه چهای الکی رانشان ندهید به کارتان متعهد وپایبنزد باشید

  پاسخ دادن
 3. 14

  ذره بین

  سلام خدمت پیشکوتان صنعت گر اورامانات::

  دیگه باید قبول کنیم که این هنرهای دستی دیگه از سطح جامعه کم رنگ شده اند چون امروزه وسایل پیشرفته دیگری جایگزین این هنرها شده اند
  امثال: بیل میکانیکی. اره برقی. تراکتور های خانگی و حتی وسایلی هستند که امروزه در بازهای ما موجود نیستند…

  پاسخ دادن
 4. 13

  محمد سلیم محمدی

  ضمن عرض خدا قوت به آقای کاکابرایی به خاطر همّت وعزم راسخ واستوارش که دراین سن نسبت به احیاءصنعت وهنر آهنگری که از پدر و عمووگذشتگانش به ارث مانده اقدام نموده است .راستی ما بازنشستگان پرسیده ایم چرا آموزش وپرورش و کانون بازنشستگان مکان و برنامه ای جهت استفاده از تجربیات علمی و همچنین پر کردن اوقات فراغت آنان به صورت مطلوب با تشکیل کمیته های فرهنگی وهنری .ورزشی وحقوقی وتفریحی برای بازنشستگان ندارد ؟

  پاسخ دادن
 5. 12

  بازنشسته

  بعد از سی سال در کسوت معلمی و آن همه خستگی و نهایتا بر اساس قانون فرد دیگر باید کار با ارزش معلمی را رها کند و بقیه عمر را یا مشاوره علمی دهد یا بقیه ی عمر زا به استراحت بپردازد و…نه…!!!

  پاسخ دادن
 6. 11

  رفیق

  با سلام دو سئوال از آقای ولدبیگی داشتم:
  1-در زمان تصدی بخشداری مرکزی به چه میزان به رونق و بازسازی چنین هنرها وصنعتهای توجه و مورد اهتمام وحمایتتان بوده است.؟خواهشا مستند جوابگو باشید.
  2-به راستی به عنوان یک تجربه، ما نسل جوانتر بکوشیم که بیشتر یک فعال سیاسی باشیم یا یک فعال اجتماعی؟

  پاسخ دادن
 7. 10

  پارسا مقصودی

  سلام و خسته نباشید به کاک عبداله کاکابرایی انشااله همیشه سالم و تندرست باشند امید است که مسولیین به فکر رفع مشکلات قشر بازنشسته و اشتغال فرزندان آنها و تمام جوانان تحصیل کرده شهرمان باشند …….

  پاسخ دادن
 8. 9

  احمدی

  سلام یاد روزهای جوانی آقای کاکابرایی بخیر دوران دبیرستان عجب قافله عمر………..

  پاسخ دادن
 9. 8

  رستمی

  کاک مومن خسته نباشید و امید است در راه احیا و حفظ صنایع کوچک و سنتی موفق باشید.
  آقای کاک برایی حضور گرمتان را در باینگان فراموش نمی کنیم شما هم موفق باشید

  پاسخ دادن
 10. 7

  پاوه ای

  سلام بر آقای کاکابرایی
  این هم آخر و عاقیت معلمی و بازنشستکی و دوران استراحت و رفع خستگی چندین سال کار و خدمت!
  خداوند عاقبت همه را به خیر بگرداند.

  پاسخ دادن
 11. 6

  صباح ولدبیگی

  سرکار خانم نمامیان ضمن تشکر از اظهار لطفتان.اتفاقا مطلب مبسوطی آماده کرده بودم ولی خیلی به اختصار هم علاقمند وهم معتقدم.لذا احساسم این بود که از مطالب اساتید استفاده شود.
  باعرض پوزش مدرک بنده لیسانس است.
  جناب حسینی عزیز در قسمت دوم که عنقریب ارسال خواهد شد حتما مطالبی در مورد استاد برجسته کاک صابر و اوسا جمیل ارائه خواهد شد.البته همانطور که ااشاره نموده ام هدف بنده صرفا تقدیر از این بزرگواران بوده است.

  پاسخ دادن
 12. 5

  فاروق خسروی

  کاک صباح عزیز دورود از بابت مطلب زیبایتان سپاسگزار قشر خوب و زحمت کشی را واقعا معرفی نمودید قشری که شاید ما جوانها کمتر ازشان بدانیم سپاسگزارم

  پاسخ دادن
 13. 4

  کارمند ی- ر

  بنده بعنوان دانش آموز در سال های 1366الی1368دردبیرستان شهداءد رخدمت استاد بزرگوار جناب آقای کاکا برایی بودم .واقعا” معلم ومدیری دلسوز ومحترم بود . از لحاظ تدریس و مدیریت کردن دبیرستان در زمان خود بالادستی نداشت واکنون نیز دوستش دارم وآرزوی توفیق روز افزون در تمام شئونات زندگیش از درگاه خداوند منان خواستارم .وآقای مومن قادری نیز مردی شریف وبزرگواری هستند.وامیدوارم سربلند وپیروز باشند

  پاسخ دادن
 14. 3

  حسینی

  با تشکر از آقای ولد بیگی کاش گزارشی از آهنگری استاد صابر بسطامی در محله آهنگران واستاد جمیل رستمی در جنب اداره اوقاف نیز تهیه می نمود

  پاسخ دادن
 15. 2

  صبا نمامیان

  آقتی ولدبیگی عزیز
  ضمن تشکر از اقدام تان
  انتظار براین است که مطلبی جامع همراه با تاریخچه آن (آهنگری و …) در این دیار تنظیم می نمودید. از شما که فوق لیسانس بوده و سابقه فرهنگی دارید انتظار مطالب پربارتر و علمی تری را داریم.
  بازهم تشکر

  پاسخ دادن
 16. 1

  واران

  احسنت .واقعا احیای آهنگری استاد محمد کریم و استاد محمد رحیم در کوچه قدیمی محله اهنگران انگار بار دیگر کودکیم را از نو ساخت و روحی تازه بخشید .بارها موقع تعطیلی مدرسه ساعتها غرق در تماشای چکش زدنهای ماهرانه شان میشدم که با زمزمه های پیرمردها که داستانهای قدیمی را نجوا می کردن به هم می آمیخت.کاش جای خالی چنین استادانی را پسرهایشان پر کنند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.