13 Comments

 1. 12

  محمد

  آقای شمس خسته نباشید .

  پاسخ دادن
 2. 11

  ریبوار

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید به بانیان این مراسم تشکر ویژ دارم از اقای فتح الله رضائی که واقعا با تمام توان به فکر زبان وفرهنگ هورامان میباشد.

  پاسخ دادن
 3. 10

  آشنا

  پاوه یک شهر فرهنگی است که متاسفانه سالها در خواب غفلت و خرگوشی بود . کسی به آن توجهی نمی کرد نویسندگان وشاعران به گوشه ای رفته بودند. بحمدالله تازگیها از خواب بیدار شده وهر چند وقت یک بار شاهد اتفاق فرهنگی خیلی خوبی هستیم. برای دوستداران فرهنگ و زحمتکشان آن آرزوی توفیق دارم.

  پاسخ دادن
 4. 9

  هوشيار

  سلام
  مراسمي پر محتوائي بو و خيلي لذت برديم. اوج مراسم شعر آقاي فتح اله رضائي با هنرنمائي خانم ناديا كرمي بو. دست همگي درد نكند.

  پاسخ دادن
 5. 8

  فاروق زواره

  ازتمامی دست اندرکاران برگذاری مراسم شب شهر صمیمانه سپاسگذارم بامید تداوم چنین برنامه های فرهنگی که براستی مردم این دیار لایق بهترینها هستند.

  پاسخ دادن
 6. 7

  مهیار 3

  به فکر سالن چند منظوره در سراب هولی باشید

  پاسخ دادن
 7. 6

  سهیلا

  آفرین به نادیا خانم و آفرین بر استاد رضایی . براستی دیدن چنین منظره ای روح آدمی را شاد اب می کند.

  پاسخ دادن
 8. 5

  شهرام

  مراسم خیلی زیبایی بود. دست دست اندرکاران درد نکند مردم پاوه برای چنین برنامه هایی عطش فراوان دارند

  پاسخ دادن
 9. 4

  مهرداد

  واقعا شهر پاوه خیلی خیلی به این گونه برنامه ها نیازمنده امیدوارم تداوم داشته باشد تا شهرمان همیشه جایگاه فرهنگی اش را حفظ نماید

  پاسخ دادن
 10. 3

  ابراهیم شمس

  برادر بزرگوار جناب آقای صالحی سپاس فراوان برای تهیه وانعکاس این گزارش زیبا به راستی سنگ تمام گذاشنید وزیباییهای مراسم را بسیار خوب نشان دادید. برادر عزیز شما خودتان به نوعی صاحب مراسم بودید ودر واقع در چنین مراسماتی نقش وجایگاه شما غیر قابل انکار است. مطمئن باشید زحماتی را که شما اصحاب رسانه می کشید همه می بینند و بنده از طرف اصحاب فرهنگ وهنر و همچنین بانیان این مراسم مراتب تقدیر وتشکر خود را از جنابعالی و دیگر اصحاب رسانه اعلام می نمایم.
  در پاسخ عزیز ناشناس باید عرض کنم شخص خودم برای 300 نفر پذیرایی خریداری کرده بودم و همین مقدار توزیع شد. شاید فکر نمی کردیم بیش از 300 نفر بیایند . شاید آن عزیز دیر آمده ودر چنین مواقعی این مسائل اجتناب ناپذیر است. ان شاء الله در مراسمات آینده تدابیر بهتری اتخاذ شوند.

  پاسخ دادن
 11. 2

  همشهری

  ابتداخدمت دوست عزیزی که تحت عنوان ناشناس نظردادن باید عرض کنم که ایکاش این سنت غلط پذیرایی کلا ازبین میرفت وبه جای هزینه میلیونی برای اینکاراین بودجه درمحتوای برنامه صرف میشد درپایان ازگزارش زیباوعکسهای قشنگ وباکیفیت عزیزان سلام پاوه سپاسگزارم واقعا دست مریزادبه این میگن یه گزارش کلاسیک باعکسهای فوق العاده

  پاسخ دادن
 12. 1

  ناشناس

  مراسم بسیار جاسبی بود از برگزارکنندگان این مراسم تشکر میکنم ولی باتوجه به اینکه این همه خانواده محتشمی که با عشق ًعلاقه ای که آمده بودند حداقل یک پذیر ای در شان آنها انجام می دادند چون فقط به بیست نفر اول پذیر ای شد بقیه دیگر هیچ

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.