تشریح مسائل مختلف شهر نوسود از زبان اعضای شورای اسلامی این شهر قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تشریح مسائل مختلف شهر نوسود از زبان اعضای شورای اسلامی این شهر

به گزارش سلام پاوه : شورای اسلامی شهر نوسود در نشست مشترکی با اتاق اصناف پاوه و خبرنگاران سایت سلام پاوه به تشریح وضعیت شهر نوسود پرداختند.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : بنا بر دعوت شورای اسلامی شهر نوسود از مدیریت اتاق اصناف پاوه و خبرنگاران سایت سلام پاوه با حضور شهردار و اعضای شورای بهروز شفیعیشهر نوسود ،  نشستی پیرو وضعیت بازار و مشکلات شهر نوسود و پوشش اخبار شهر نوسود از طریق خبرگزاری سلام پاوه برگزار شد.

در این نشست صمیمی که در محل شورای اسلامی شهر نوسود برگزار شد در ابتدای جلسه رئیس اتاق اصناف پاوه به تشریح وضعیت بازار نوسود و اهمیت ان بر شهرستان پرداخت .

مهندس بهروز شفیعی گفت : بازار نوسود نقش بسزایی در رفع مشکلات اقتصادی شهرستان پاوه دارد و بهمین خاطر کنترل ونظارت بر بازار نوسود و داشتن محلی برای بازرسان اتاق اصناف ضروری می باشد.

وی راکد بودن بازرا نوسود را به ضرر تمام شهرستان دانست و خواستار برنامه ریزی جهت ایجاد تحول در این بازار شد.

شفیعی کارنکردن نانوایی های نوسود را در تایم بعدالظهر یکی دیگر از مشکلات صنفی شهر نوسود دانست و گفت رفع مشکلات خبازان و نظارت بر عملکرد انها باید در دستور کار قرار گیرد .

بهروز شفیعی در قسمت دیگری از سخنانش به جایگاه و اهمیت رسانه ها و اطلاع رسانی اشاره کرد و گفت مجموعه شورای اسلامی شهر نوسود می توانند با پوشش فعالیتهای خود در سایتهای شهرستان با مردم شفاف و بدون پرده عملکرد و صحبتهای خود را مطرح نمایند.

منصور شفیعیان رئیس شورای اسلامی شهر نوسود ضمن خوش آمد گویی به مهمانان به مشکلات گسترده شهر نوسود از جمله بازار و عدم پیگیری مسئولین منصور شفیعیانشهرستان و استان اشاره کرد .

وی به مشکلاتی از جمله: وضعیت بهداشتی و فاضلاب قسمتهایی از شهر نوسود ، وضعیت مبهم اقتصادی بازارچه شوشمی  ، عدم باز شدن مرز تردد شوشمی ، گازکشی به شهر نوسود ، وضعیت نامناسب راههای مواصلاتی به نوسود، وضعیت نامناسب اینترنت در نوسود به بیان دلایل و تبعیض آمیز برخورد کردن با شهر نوسود پرداخت .

منصور شفیعیان با گله مندی از انتقاد پذیر نبودن بعضی از دستگاههای اجرایی و خدماتی شهرستان پاوه گفت : اگر موضوع و مشکلی را به آنها گوشزد نمائیم آنها ناراحت و گله مند می شوند که این جای تاسف است .

وی تعامل هرچه بیشتر با خبرگزاری سلام پاوه را مثبت خواند و ابراز امیدواری کرد از طریق این پایگاه خبری تحلیلی بتوانیم به نوع دیگری گوشه ای از مشکلات و خواسته های مردم را به گوش مسئولین برسانیم .

کوهزاد صالحی نائب رئیس شورای اسلامی شهر نوسود نیز گفت : بسیاری از خواسته های به حق مردم از جمله گاز کشی ، باز شدن مرز و وضعیت مرزکوله بری شوشمی و…را در جلسات مختلف با مسئولین مطرح نموده ایم اما عملا پاسخی دریافت نکرده ایم .کوهزاد صالحی

وی همچنین با اشاره به نبود یک بازار میوه و تره بار و قیمت بالای میوه در شهر نوسود از این وضعیت ابراز گله مندی کرد.

نائب رئیس شورای اسلامی نوسود اطلاع رسانی و اعمال فشار از طریق رسانه ها و سایت سلام پاوه را مفید دانست و گفت : شورای اسلامی شهر نوسود و شهردار محترم کارهای بسیاری را انجام داده اند اما شاید مردم از انها بی اطلاع باشند و می توان این فعالیتها را از طریق سلام پاوه پوشش داد.

وی خواستار بررسی نحوه همکاری با سایت سلام پاوه شد .

حکمت محمدی عضو شورای اسلامی شهر نوسود گفت : کم بودن نانوایی و داشتن تنها دو نانوایی در نوسود یکی از مشکلات صنفی این شهر است و باید در این باره مسئولین محترم چاره اندیشی کنند.

وی وجود دو نانوایی یکی آزاد پذ و دیگری سهمیه ای را یکی از دلایلی دانست که عملا با ارزان تر بودن نان در نانوایی سهمیه ای ، نانوای آزاد پذ ادامه فعالیت ان تحت  و شعاع قرار می گیرد.

حمید نادری دیگر عضوی شورای اسلامی شهر نوسود با انتقاد از عدم توجه مسئولین به وضعیت شهر نوسود گفت: متاسفانه فریاد که می زنیم کسی گوش حکمت محمدینمی دهد ولی با این وجود ما موظفیم به عنوان نماینده مردم مشکلات شهر را انعکاس دهیم .

نادری با اشاره به مشکلات مختلف شهر نوسود گفت : بازارچه مرزی شوشمی و وضعیت درمانی و بهداشتی و نداشتن پزشک و درمانگاه مناسب و داروخانه و… از اصلی ترین مشکلات شهر نوسود دانست .

حمید نادری ادامه داد و گفت : عدم اطلاع رسانی شفاف یکی دیگر از مشکلات شهر نوسود است و گاها اگر اطلاع رسانی نیز انجام  شود اصل مطلب را بیان نمی کنند و یا مطلب تحریف می شود.و انتظار این است انعکاس اخبار شفاف باشد.

شهردار نوسود نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی شفاف گفت : رسانه در توسعه و پیشرفت هر شهر و منطقه ای نقش بسزایی دارد

دانا آذری با مثبت توصیف کردن فعالیت سایت سلام پاوه ابراز امیدواری کرد که این خبرگزاری بتواند اخبار شهرداری و شورای نوسود را نیز پوشش دهد.

فرهاد صالحی مدیر پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه به همراه صهیب زربان از اعضای سایت با استقبال از تعامل هر چه بیشتر با شورا و شهرداری نوسود در راستای اطلاع رسانی خاستار همکاری بیشتر شورای شهر نوسود و کمسیون فرهنگی این شورا با سایت سلام پاوه شدند.حمید نادری

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : در این جلسه سه جانبه که مابین اتاق اصناف پاوه ، شورا و شهرداری نوسود و اعضای سایت سلام پاوه برگزار شد به موضوعات کلی شهر نوسود و لزوم اطلاع رسانی شفاف و صحیح و همچنین برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی تبادل نظر و گفتگو شد .

همچنین باید گفت از مهمترین دغدغه های حال حاضر نوسود وضعیت بازارچه کوله بری شوشمی  و نحوه فعالیت شرکت تعاونی ها مرزنشینان نوسود، وضعیت درمانی و بهداشتی ،عدم ساماندهی فاضلاب قسمتهایی از شهر نوسود و عدم توجه مسئولین مربوطه در شهرستان ، مناسب نبودن جاده ها و راه های ارتباطی نوسود به پاوه ، نیاز مبرم گاز کشی به شهر نوسود ، وضعیت نامناسب اینترنت و…است

در حیطه بازار نوسود هم باید گفت : گرانی در بازار و نبود مشتری ، نداشتن جواز کسب مغازه دارن ، نبودن نانوایی به اندازه کافی در شهر نوسود و… را می توان اشاره کرد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. هناسه

  ناپلون بناپارت میگه:
  هر ملتی هربلایی که به سرش میاد باعث و بانی این بلایا خودشه
  اورامانات کلا” به وسیله مردمان خودش در حال نابودی و زواله چون هنوز که هنوزه داره عشیره ای و قبیله ای اداره میشه و عالمان و دانایان منزوی و گوشه گیر شده اند

 2. شهروند 2درجه 2

  با نظر شوند كاملا موافقم شورا ي نوسود كه فقط اسم شورا را يدك كشيده است هركدامشان در جاي خود پر از ايراد واشكال است تا اندازه اي كه (بياييد اينجا بپرسيد) . شهردار هم فقط بيشتر از شورا به نوسود لطمه ميزند. مثل آب راكد ميماند. هر بچه اي هم اگر مانند آذري بي تفاوت وخنثي باشد شهرداري را ميتواند بگرداند. شوراها خودشان خيلي ضعف دارن و شهردار بر اين ضعف سوار شده است . تورا به خدا هركسي فكر ميكند الكي ميگويم بيايد از نزديك ببيند كه در طول يكسال از ابتداي سال تا آخر سال چه فعاليتي در شهر نوسود انجام ميشود امسال را با پارسال وپارسال را با سال قبلش وهمين طوري ادامه بدهيد ببينيد نوسود همان نوسود 5 سال پيش نيست.؟ديگه چرا ايرادات خودشان را ول كردن وچسپدن به ادارات ديگر.

 3. شهروند

  بله آقای سلیمی باید سوال کرد ولی کی جواب بده آیا نباید شهردار و اعضای شورا جواب دهند نه اینکه مدیریت شهر دست شهردار می باشد اما نه از من به شما دوست محترم غصه نخور از ماست که بر ماست

 4. سلیمی

  با این همه مشکلاتی که (به درستی) برشمردید می توان گفت که نوسود نابود شده است و در تمامی زمینه ها با مشکلات عدیده ای در بخش های زیربینایی مواجه است. یعنی فرهنگ، عمران، بهداشت، اقتصاد و … با معضلات اساسی مواجه هستند.
  اینجاست که بایستی از مسوولین محترم پرسید که در این سالها چکار کرده اند و مشغول چی بوده اند؟!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |