شفیعی خبر داد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کسبه و بازاریان در آینده نزدیک قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شفیعی خبر داد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کسبه و بازاریان در آینده نزدیک

به گزارش سلام پاوه: رئیس اتاق اصناف پاوه اعلام کرد : پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در آینده نزدیک به طبقه اصناف و بازاریان

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : طی نشستی با حضور آقایان پیراینده معاونت سازمان صنعت ،معدن و تجارت، زینتی مسئول امور اصناف استان ،مدیران دو بانک و روسای محترم اتاق های اصناف استان که در کرمانشاه برگزار گردید.مهندس بهروز شفیعی خبر از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کسبه و بازاریان در آینده نزدیک داد.

مهندس بهروز شفیعی رئیس اتاق اصناف پاوه اعطای تسهیلات قرض الحسنه و کم بهره رابه کسبه و بازاریان یکی از اهداف اصلی این نشست دانست و به خبرنگار سلام پاوه  گفت : در این نشست رایزنی و پرداخت وام های قرض الحسنه و کم بهره در اینده نزدیک به طبقه اصناف و بازاریان بررسی شد و نتایج خوبی بدست آمد.

وی با بیان اینکه اعطای تسهیلات قرض الحسنه در آینده ای نزدیک به اصناف و بازاریان صورت می گیرد گفت : به امید خدا با رایزنی های انجام شده بزودی تفاهم نامه ای با این بانکها به امضاء خواهد رسید و خبر خوبی در انتظار بازاریان و صاحبان مشاغل پاوه در راه است.

شفیعی اظهار داشت : پس از قطعی شدن موضوع جزئیات کامل و نحوه پرداخت این تسهیلات از طریق پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه اعلام خواهم کرد.

نشست اصناف

نشست اصناف

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. سلیمی

    امیدواریم که تغییرات مثبتی را در بازار شاهد باشیم بطوری که هم مردم و هم کسبه راضی باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |