قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شاه آبادی : مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در جامعه است

به گزارش سلام پاوه : مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و افزایش امید در جامعه بوده است.

 امیر شاه آبادی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری پاوه افزود: رویکرد دولت یک رویکرد اقتصادی است نه سیاسی و اولویت برنامه ها توجه به اقتصاد و معیشت مردم امیر شاه آبادیاست.

وی با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی با هدف فشار بر ایران گفت: توجه به روستاها به عنوان منشاء تحول در اقتصاد و تولید یکی از راهبردهای اساسی دولت در راستای محقق شدن اقتصاد مقاومتی است.

فرماندار پاوه نیز با اشاره به رشادت و فداکاری مردم این شهرستان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی و حماسه آفرینی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی از جمله حماسه 26 مرداد سال 58 افزود: این مردم مرزدارانی غیور در راستای حفظ تمامیت ارضی کشور و دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده و هستند.

پرویز ایده پور، با اشاره به ایجاد پست معاونت روستایی رییس جمهوری در چارت اداری کشور، آن را نشان دهنده توجه دولت به روستاها به عنوان کانون اصلی توسعه، تحول، ایجاد اشتغال و تولید در کشور دانست و گفت: اگر به روستاها توجه شود در بازده زمانی مناسب شاهد افزایش تولید و کاهش مهاجرت به شهرها و کاهش بیکاری در سطح کشور خواهیم بود.

فرمانداری

  1. حبیب

    واقعا در زمان ریاست جناب احمدی نژاد ارامش روانی و اقتصادی از جامعه رخت بر بسته بود و مایه آن چیزی جز استرس و اضطراب برای شهر وندان نبود و این موضوعی نیست که بتوان منکر ان شد و زخمهای به جا مانده از ان چه بسا سالها بر پیکر جامعه باشد .اما دولت تدبیر و امید هرچند با سنگ پرانی و ایجاد موانع (برای نمونه در شهرستان پاوه) توسط مخالفین خود توانسته حد اقل روند مخرب دولت پیش را معکوس کرده ودر ایجادروند ارامش و ثبات قرار گیرد .لازم است به همه این عزیزان بخصوص فرماندار محترم خسته نباشید عرض کنیم و امید واریم که در انجام وظایف خود موفق باشند .از افراد مخالف هم انتظار داریم فقط در راستای منافع عمومی جامعه ونه در راستای منافع شخصی عمل کنند. باشد که شاهد پیشرفت روز افزون جامعه خود باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |